Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
 • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
 • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
 • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker
 

 

D'n'M!

Head Admin
 • Zawartość

  180
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana D'n'M! w Rankingu w dniu 2 Czerwiec

D'n'M! posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

5 Neutral

2 obserwujących

O D'n'M!

 • Urodziny 24.02.2000
 • Age 18

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. D'n'M!

  PanOxford |AWP|

  Serio ? Podanie odrzucone z automatu! Widać że Ci zależy i tego nie neguje, ale po tych akcjach z Twoją osobom nie możemy Ci dać tego admina, już miałeś swoją szanse i to nie jedną aby pokazać że się zmieniłeś nie wykorzystałeś jej i Proszę nie robić spamu na forum! Skończy się to blokadą!
 2. D'n'M!

  Propozycje dżwięków

  Proponuje iż mówienie powinno być tylko w teamach i po śmierci dopiero ogólne tak jak to było na starym dd2/mirage/cache, gdyż jeżeli jest pełny serwer i każdy zacznie mówić co innego to "Krakowski Targ" przy tym wysiada i nieprzyjemnie się gra, jeżeli zaczniemy mutować ludzi spamujących mikrofonem zaczną wychodzić najprawdopodobniej i bedzię mniej osób do nabijania statystyk , a dodatkowo to rozprasza i nie można się cieszyć z fajnych umiejętności klas
 3. D'n'M!

  Propozycje Nowych Klas!

  Tutaj możecie składać propozycje klas, my je zweryfikujemy i możliwe że pojawią się one na serwerze! Zwróć uwagę: 1. Czy dana klasa ma sens ? 2. Czy ludzie chcieli by nią grać ? 3. Czy propozycja tej klasy nie jest zbyt za mocna jak na nasz serwer ? Dodając proponowaną klasę proszę wpisać: 1. Nazwę klasy 2.Opis klasy, co dana klasa ma posiadać (umiejętności i statystyki) 3. Link do plugin'u z klasą (jeżeli taki jest)
 4. D'n'M!

  Propozycje map

  1. Powiększenie czasu map do 20/25 min gdyż uważam że to są po prostu za krótkie ! 2. Sprawdzenie mapy assault gdyż z kamer nie da się wyjść, możliwe że to mój błąd, ponieważ może być specjalny przycisk ale ja nie dałem rady lub coś się zbugowało
 5. D'n'M!

  Propozycje pluginów

  3 moim zdaniem istotne rzeczy dotyczące pluginów (może się powiększyć): 1.Proponuje plugin spadochronowy do mapy rats, ale nie tylko można go też na inne mapy dać https://mygo.pl/topic/150-csgo-spadochron/ 2.Ponadto klasa Premium dla Vipa proponuje admirała i stworzenie klasy z 50% niewidzialności i ssg 1/6 możliwość zabicia na raz i lekko zmniejszona grawitacja + p250+ nie tak bardzo wypasione statystyki, jest to do zrobienia ponieważ Vip na COD-MOD powinien mieć co najmniej 2 klasy premium moim zdaniem na początek to wystarczy 3. Trzeba zająć się Komandosem gdyż zauważyłem że nie zabija na raz z noża, to może być spowodowane wadliwością plugin'u
 6. D'n'M!

  Przeprosiny

  Nie będzie tak jak kiedyś, ponieważ kiedyś to byłeś chamski i dużo przeklinałeś, dlatego właśnie dostałeś perm muta i perm gaga, dostałeś już dużo szans i ich nie wykorzystałeś, dawać i dawać cały czas szanse to wiesz jak to się kończy ale pomimo to przyznałeś się i przeprosiłeś na forum więc jestem za skróceniem gaga i muta do jednego miesiąca ale jak coś odwalisz to już nie ma zmiłuj nie wiem co na to społeczność, czy za skórę bardzo mocno im nie wszedłeś żeby teraz chcieli dla ciebie unm/g, więc poczekamy na opinie innych
 7. Zapraszamy do składania podań ( oczywiście jak się nadajesz i chcesz strzec porządku na serwerze) !!!
 8. D'n'M!

  PanOxford /AWP\

  Podanie odrzucone z uwagi na zachowanie ! zamykam temat
 9. D'n'M!

  Fifczak O_o

  jeżeli piszesz na forum i nie możesz nawet tu się ogarnąć to już wiemy jak się na serwerze zachowujesz to dostajesz perm muta i perm gaga "dla beki" temat zamykamy bo nie ma co tu syfu robić Dziękuje pozdrawiam DnM!
 10. D'n'M!

  [TS] Gierki z PoProstuStrzelam

  Jako że, nie wbijasz na TS, ani nie odezwałeś się do admina w sprawie hasła, kanał zostaje usunięty!!!
 11. D'n'M!

  [ADMIN] Oreo

  Poważnie 30 min i skarga ? No dobrze, moim zdaniem kara była słuszna, a nawet za krótka, nawet zwykłe przekomarzanie się w niekulturalny sposób może skutkować blokadą, a mało tego admin dał wam ostrzeżenie Dziękuje, Pozdrawiam, D'n'M! temat zamykam
 12. D'n'M!

  [TS] Gierki z PoProstuStrzelam

  //Akcept Proszę o odezwanie się do mnie, lub do któregoś z adminów ts (takie (S) czerwone) w celu ustalenia hasła na kanał (chyba że nie chcesz ) Nie zamykam tematu, dlatego żebyś mógł tu przedłużać datę, jeżeli zauważymy że na kanał od dłuższego czasu nikt nie wchodzi, lub został on nie przedłużony, może zostać usunięty Pozdrawiam D'n'M!
 13. D'n'M!

  Ikusia CS GO AWP

  Moja opinia jako gracza, jest taka, że jestem na NIE, -Po 1 Tomo XD -Po 2 adminów na awp, myśle że jest wystarczająca ilość jak na ten moment to jest 1 konkretny powód - Wiek? problem, ale nie tak wielki -Vac, nie znam sytuacji i nie wypowiem się, bo faktycznie tak mogło być, tak samo jak nie każdy przestępca siedzący w więzieniu jest winny swoich czynów, ale reakcja społeczeństwa jest taka a nie inna - Kolejnym konkretnym powodem dla mnie jest zachowanie, kiedyś usłyszałem "wiesz a to dziwne bo każdy mi mówi że jestem miła", nie zauważyłem tego zarówno na ts jak i w grze, gdzie do graczy z mojej perspektywy ostro i chamsko się odnosiłaś, takie zachowanie nie przystoi adminowi Dziękuje pozdrawiam D'n'M!
 14. D'n'M!

  [BAN] Lady XTC

  Skomentuje to tylko uśmieszkiem , Xtc popłynęła nieźle i nawet nie mam zamiaru tej szopki którą odstawiła komentować, Dziękuje pozdrawiam Maxiu (ps. jeżeli chodzi o temat, jest zamknięty ale to nie ja )
 15. D'n'M!

  [BAN] Lady XTC

  Wowww (znaczy nie takie wielkie) wczoraj 1 raz grałem z Xtc mixa i zauważyłem dziwne akcje, znaczy nie ja pierwszy, już dostawałem zgłoszenia o dziwnym graniu, tak że jeszcze trochę i też została by prześwietlona, więc to mnie nie dziwi, co tu dużo mówić pierwsza z dwóch opcji okazała się prawdą (1 to czity 2 to talent), ale Lady oczywiście może się bronić, lecz jeżeli nie przedstawi konkretnych dowodów ( w co wątpię) to już na naszej serwerowni nie pogra! Dziękuje Pozdrawiam D'n'M!
×