Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
 • witamy na forum TK2 z silnikiem IP.Board!
 • logowanie za pomocą "starego" loginu i hasła
 • nic nie trzeba zmieniać!
 • zapraszamy na nowy serwer COD MOD!
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
1v1 Stats

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

connect.png
Gametracker
Prośba o kanał TS

 

Alive

Admin DM
 • Zawartość

  221
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Zawartość dodana przez Alive

 1. Do tego tematu szykowałem się przez cały dzień. Pisałem nawet sobie na fizyce kartkę:"co chce napisać na forum?". Teraz opierając się na tygodniowej grze na serwerze jak i na opiniach administracji i głownie graczy, mogę wysnuć ten wątek który będzie potrzebny, jeżeli myślimy o tym żeby 1v1 mogło rzeczywiście konkurować z innymi serwerami. A więc przechodząc do samego tematu. Zawsze gdy gram np. na DM'ie, staram sobie narzucić jakieś zasady gry, a to np. gra z UMP lub be a cowboy (gra z double berretami). Idąc dalej możemy stwierdzić że różnorodność, to jest to co nadaje sens serwerowi, na którym gramy. O ile DM jest sterylny, i na nim są sztywne zasady gry, to o tyle inne serwery już niekoniecznie. I serwer 1v1 jest takim właśnie serwerem. Łączy w wielu aspektach granie stylem tryhard i for fun. Z jednej strony szkolimy swój skill i zdolności clutcherskie, a z drugiej rozmawiamy z innymi i gramy na różne sposoby, czasami wręcz komiczne. Rynek narzuca nam (producentom) że musimy zaspokajać i jednych i drugich, niestety aktualny stan 1v1 nie pozwala na to. O co mi chodzi? Styl gry, czyli dlaczego podejmujemy wyzwanie Niech ten pierwszy rzuci kamieniem który nigdy nie powiedział:"A kurwa spróbuje zabić go noscopem". Wiele godzin w csie nauczyło mnie jednej rzeczy. Każdy gra na swój sposób, ten awp, ten kałach, ten deagle, ten noscopey a jeszcze inny tylko kosy. A co jeżeli damy im większe możliwości to do wyboru stylu gry? Wiemy jak działa 1v1. Arena, dwóch graczy, dany styl gry (aktualnie:Karabin, awp, pistolet, nóż). Co jeżeli z tych podstawowych czterech zwiększymy tą liczbę? Na przykład, na scouty, bądź only deagle, bądź only noscope, bądź też kurwa only headshot czy nawet 1hp style. Stylów wszystkich nie wymienie, bo dużo jest ich jak cholera, jednakże można sobie je też wygooglować. Ta różnorodność sprawia że nie nudzimy się tak szybko. Mamy ochotę dalej grać, bo co runda to inna rzecz, inny styl, próbujemy, wnioskujemy też w czym jesteśmy dobrzy (np. z gry deaglem), i gramy dalej. Spełniamy (i dajemy rozkosz) obie grupy graczy. Podkreślę tutaj od razu też fakt z usunięciem pistola na rundach typu awp ("ale kurwa, na mm'ie też będziesz płakał?"). Tutaj głownie chodzi co jest tą drugą bronią. Jeżeli usp, raczej zaryzykujesz grą z awp (jak trafisz w nogi to dobijesz z usp), jeżeli deagle, to sprawa tu już nie jest tak samo oczywista. Dlatego osobiście moim zdaniem warto usunąć, przyjamniej na próbę. I na razie to wszystko. I teraz Wieeeeelka prośba do was wszystkich. Wyrażajcie pod tym opinie, piszcie co o tym sądzicie. Macie coś do dodania bądź do obgadania to piszecie. I w sumie to wszystko co chciałem napisać w tym poście. Liczę ze wszystkie rzeczy które tu zostały opisane, pomogą w rozruchu 1v1. Ciau
 2. Przede wszystkim najlepiej będzie zrobić zebranie i to omówić, żeby rzeczywiście każdy admin mógł zagłosować. Zacznijmy od podstawowego problemu, czyli braku dużej aktywności adminów na tych dwóch serwerach. To boli najbardziej, bo to pokazuje że teoretycznie sami na własne życzenie uśmierciliśmy ffa i d2mir. Rozwiązanie tu nie jest proste, bo trudno będzie kadrę zmusić do gry. Na razie nie podjęliśmy dużych kroków co do odpowiedzenia na pytanie dlaczego właściwie nie grają. Jeżeli chcemy uśmiercić, musimy mieć 100% pewność że nic nie pomoże, a jak zdarzało się czasami, to gówno prawda że nic nie da się zrobić, wystarczy pomyśleć, i do tego zachęcam. Zmiana serwera tez moze nie poskutkować, albo być dobra tymczasowo. Tak jak shedy pisałeś, tak, na razie tylko catti i worq potrafią wypełnić serwer, Tak, bo nikt z nas nie ma albo uprawnień do trzymania tych serwerów pod kontrolą, albo nie jest tak charyzmatyczny i oryginalny. Wracamy znowu do problemu z adminami. I znowu też do problemu kto właściwie też gra na naszym serwerze. Na razie to tyle ode mnie. Napisze jeszcze w innym dziale co sądzę na ten temat, ale na razie jestem za tym by omówić to i spiąć dupe, by te serwery znowu postawić do pionu.
 3. Alive

  Przeprosiny

  Nie. Według mnie ty na admina nie masz już żadnych szans, nawet na coś pomiędzy.
 4. Alive

  Przeprosiny

  Szczerze Oxford, jak już ci pisali, zasłużyłeś na takie potraktowanie. Ta kara którą masz jest odpowiednia. Jak myślisz jak mamy podejść do twoich "niby" przeprosiń? Jaką mamy mieć gwarancję na to że Ty się zmieniłeś? Nie mamy nic. Kolejna obietnica. Ale wiesz co, ja osobiście jestem za tym by Ci dać ostatnią szansę. Nie z tego powodu że zasługujesz czy za to że się pofatygowałeś na forum, tylko z tego powodu że chce zobaczyć jak bardzo rzeczywiście jesteś w stanie się zmienić, bo na razie, nie zmieniłeś się wcale. Ale iż jakoż kara musi być to jestem za tym by Ci ten miesiąc muta i gaga przytrzymać, konsekwencje muszą być.
 5. VerboR | zglosilem cie jebany dzieciaku z unskilem VerboR | haxy masz pedale zajebany >Toneri † kurwa nawet 10h niema Gorzki nie ma jak grac na spinbocie na dm XDDDD SteeZ Co za pajac gra na haksach na DM I ktoś teraz (znając życie każdy kto mnie nienawidzi) aktualnie stwierdzi fakt, że to JA powinienem siedzieć na DM'ie 24/7 i monitować jak moje dzieciaczki w swoich komorach inkubacyjnych się zachowują, ale nie jestem w stanie, a codziennie, chociaż raz, widzę sprawę z cheaterem i akurat dostaje nerwicy że mnie nie było akurat wtedy na serwerze. Dlatego też wychodzę z propozycją !zgłoś, który umożliwi, zapisywanie skarg, i rozpatrywanie ich. Wiele spraw z cheaterami można już na samy gameMe załatwić szybko (poprzez porównywanie K/D, logiczne że nie możliwe że może mieć stosunek 100/3 czy 120/6). !zgłoś mogłoby być tylko dla jednego gracza na jeden mecz (bądź dzień, zależy jakby to nadużywali). Wtedy można by po libacji alkoholowej (taa, z pewnością to ja mhm xD) zobaczyć kto co zgłaszał, i jeżeli sytuacja tego wymaga, to pobrać demko i zobaczyć. Na razie to tyle z mojej strony. Narka
 6. Alive

  PanOxford /AWP\

  Weź ktoś zamknij ten temat, to nie ma sensu. Czego za przeproszeniem oxford się spodziewasz? Że jak admina będziesz mieć to ci muta i gaga zdejmą? Przestań się bawić, bo to nie jest już śmieszne.
 7. Alive

  Fifczak O_o

  Oxford: Block length 1 d (Expired) Reason zachowanie Blocked by Admin shedy Block length 2 hr (Expired) Reason ''ochlon i skoncz wyzywac'' Blocked by Admin Ikusia lock length 30 min (Expired) Reason Obraza Blocked by Admin Grant Mam pisać dalej? Tego jest naprawdę dużo. Wiesz w czym jesteś gorszy od innych? W tym że jesteś toksyczny. Potrafisz za normalną rzecz ojebać kogoś z góry do dołu. I masz racje, kary kary jebane kary. To w takim razie teraz (tak jak shedy napisał podlegasz już pod nowy taryfikator kar) jebnijmy raz a porządnie, ten mute fifczaka nawet nie był potrzebny, mało tego, i tak prędzej czy póżniej (po ostatecznych konsultacjach) wyrwałbyś tego muta i gaga. Szczerze oxford, w twojej sytuacji mówienie tylko o 2.5 calowych penisie to prób początku jebliwych tekstów czy obrażania ludzi (temu już nie zaprzeczysz, w chuj demek jest gdzie obrażasz). Więc tak oxford, według caaałej administracji (jak i graczy) zasłużyłeś.
 8. Alive

  Fifczak O_o

  Co zmieni to że obejrze 5 demko z tobą? Zmieni to że ty dostaniesz tego unmuta? Co to da reszcie serwera? Jeżeli cie to ciekawi, tak, widziałem to demko, i fifczak według regulaminu miał prawo do wstawienia muta tobie jak i off-whiteowi. Dalej nie rozumiesz, czego ty się spodziewasz? Znasz regulamin, wiesz jaka zaszła sytuacja, to nawet bez tego demka po liczbie kar można powiedzieć że mute był słuszny.
 9. Alive

  Fifczak O_o

  Szczerze oxford, jesteś ostatnią osobą która może składać skargę na admina. SERIO KURWA MAC. Łącznie masz 28 blokad. To już się robi przerażające, jak administracja chce twojej zmiany na lepsze. Dostawałeś szanse, okazję, nie kurwa mać, okazywałeś swój pierdolony charakterek i dalej zachowujesz się jak jebany toxic. Nie powiem nic o tej sytuacji, ale już sądząc po tym że to ty i po liczbie blokad można wnioskować że i tak fifczak ma rację. Szczerze, według mnie tobie i tak należy się ban. Bo twoja strata wyjdzie wszystkim graczą na dobre, nie będą musieli zarzywać twojej substancji rakotwórczej. Ale skoro reszta chce ci dać szasne (ktoś dalej wierzy że oxford naprawdę się zmieni ?) to okej, ale miej to na uwadzę, że predzęj czy póżniej ktoś (albo z administracji, albo z graczy) nie będzie się z tobą pierdolił w tańcu. Osobiście uważam że temat z góry jest do zamknięcia.
 10. Alive

  Propozycje map

  am_exhibit, am_snowfall_v2 , am_skybound zostawić, to są akurat mapy niestandardowe i bardzo się wyróżniające (poza tym często grają snowfalla). To są mapki które się albo lubi albo nienawidzi. Co do reszty, out. I z nowych jedynie am_classic i am_battlecage są średnie, za bardzo proste.
 11. Alive

  Ekipa w GTA 5

  Odświeżam, jak ktoś chce pograć to zapraszam, pisać na priv
 12. Alive

  Propozycje map

  am_playground trzeba wywalić bo laguje każdemu przy wychyleniu. Przy okazji zachęcam reszte ludzi do wstawiania propozycji, bo powolutku te mapy zaczynają się nudzić
 13. Alive

  Ikusia CS GO AWP

  W sumie Maxio ma trochę racji. Adminów jest trochę za dużo, i tutaj jest pytanie ilu aktywnych. Dobra do tematu. Kojarzę Cię Ikusia tylko i wyłącznie z AWP, szkoda trochę, ale skoro wolisz tylko awp to why not. Grasz sporo na naszym serwerze i wielu graczy Cię lubi. Są jedynie dwa problemy. Jeden jest z tym kontem VAC. Dzięki uprzejmości shediego (dziękuję ci z góry) znam tą historię. Jeżeli ona jest rzeczywiście prawdziwa, to dalej połowa problemu, ale taka połowa że można przymknąć oko. Drugi to że jesteś (za przeproszeniem) kociakiem z ostrymi pazurkami. Czasami zdarza się że potrafisz być toksyczna jak cholera bijąc oxforta (co jest osiągnięciem). I mało tego, te kocie pazurki pokazujesz. Ale sądzę że da się je obciąć Anyway, kończąc, osobiście jestem za na razie tylko i wyłącznie okresem próbnym, by rzeczywiście przetestować jak się będziesz nadawać na to stanowisko. Dziękuję
 14. Alive

  Ikusia CS GO AWP

  Nie wiem panowie jak wy ale ja wyznaje zasade "honor gracza przede wszystkim". A nienawiść (ba, chęć tępienia cheaterów) jest wpisana w każdym prawdziwym graczu. Powiem shedy, wiadomość wysłana na priv to za mało, i napisanie na forum że się widziało screeny też. Wolałbym sam (jak reszta pewno wypowiadających się i zaciekawionych podaniem) zobaczyć te screeny, i zobaczyć co to za historia. Ja na razie wstrzymuje się od oddania głosu, i poczekać na rozwój zdarzeń.
 15. Alive

  Off-White CS GO 1v1

  No i co ja mam pisać? Wszystko on już zrobił Szczerze, chętnie widziałbym cie w tej roli, co prawda chat nie błyszczy (mało tego, sam bym wystawił w pewnych momentach gaga) ale raczej zachowanie da się wyszlifować. Na razie tak samo, jestem na nie, ale jeżeli będziesz grać, będziemy widzieć poprawę u ciebie, to czemu nie?
 16. Czyli Hall of fame z każdego kwartału xD. Łatwo jest zrobić na forum odzielny nawet dział i "Top10-IIIKwartał2017", całkiem spoko pomysł, jestem za XD.
 17. Łał, a więc są ludzie którzy potrafią pisać więcej niż ja? No cóż, bywa xD. Co do pomysłów: 1. Nie wiem głównie o co tu chodzi, ale (przynajmniej z tego co zrozumiałem) jeżeli chodzi o to by zrobić ranking stały (czyli dobijasz do topki raz a porządnie, bez takiego czegoś jak reset) to osobiście nie jestem za. Natomiast jeżeli chodzi o zrobienie np. dwóch rankingów: 1.Całościowy, od początku serwera aż do teraz niepodlegający restartowi i 2.Ten co 3 miesięczny który daje za top3 darmowe vipy i jest taki bardziej sezonowy (tutaj można też np. dodać nową zakładkę na np.czyli Hall of fame, i tam będzie kto był w rankingu tym 3 miesięcznym), to spoko 2. Zgodzę się, jeżeli chodzi o powtórki (sytuacja z 1v1 mi się przypomina xD), i fakt, map lego jest za dużo, można usunąć te które nie grają za często. 3. I tu mam mieszane uczucia, bo fakt, często ludzie mówią że vip na awp jest przesadzony, niemniej, nie do takiego stopnia, by utrudniać naprawdę grę. W większości wypadków (z mojego przykładu to powiem) smoke'i i nade'y przeciwnika bardziej mi pomagały, niż rzeczywiście utrudniały grę, serio xD. Jednakże twój pomysł przedstawiony jest chyba najlepszym kompromisem, między graczem, a vipem
 18. Alive

  Rd

  Fakt, nie wszystkie serwery wymagają screeny czy demka (chociaż tak jak inne sieci wymagają), jeżeli nie wiesz np. skąd wziąść, to napisz tam w kryterium, nie wiem jak wziąść link, natomiast wszystkie serwerownie wymagają opisu sytuacji, co sie stało, co sie działo 30 sekund przed banem (na przykład). ps. grant złe demko // Edit Majki - reklama innej sieci
 19. Alive

  Rd

  No nie do końca. Jeżeli zależy tobie na ub to raczej TY powinieneś się rozpisać co do sytaucji zaistniałej. Tak jak w sprawie o rozwód, całe małżeństwo musi zostać ujęte z perspetywy żony jak i męża, a te perpektywy są inne od siebie, więc tak, rozpisz sytuacje. ps. Aha, i zacznijmy od tego że inny dział, bana dostałeś na D2/MIRAGE/CACHE
 20. Alive

  [lady xtc][DM]

  Grant, oferta jest na DMa xd, ale spoko, jeżeli headadmini wyjdą z propozycją o daniem jeszcze admina tobie na 1v1, będę w 100% za
 21. Alive

  [lady xtc][DM]

  Admini na DM są potrzebni, nawet pomimo tego że prawie nic tam się nie dzieje. Miałem okazje ciebie jedynie poznać formalnie, bo jedynie co pisałaś np. czego słuchasz, i jaką osobą (może) jesteś, rozmawiać (i to nie długo) miałem okazje niedawno. Osobiście myślałem że na 1v1 będziesz chciała admina przygarnąć bo tam cię częściej widzę i na pewno tam jest co chwilę rewolucja którą trzeba obalić, nie mnie to jednak decydować kto co chce i gdzie. Jedynie co mnie martwi to twój czas spędzony na DM'ie. Minimalny czas to 30h a patrząc po gameme jest to niecała godzina (http://terytoriumk2.gameme.com/playerinfo/186403). To jest chyba jedyna rzecz do której rzeczywiście mogę się przypierdzielić, i raczej błahostka a niżeli problem. Jestem na tak, ale za okresem próbnym dla ciebie, by móc cie poznać bardziej i zobaczyć jak będziesz dawała sobie radę.
 22. Alive

  Boty którę czekają cierpliwie na graczy.

  (Majki, podobno miałeś problemy z botami xD) Ja osobiście co do tego pomysłu mam mieszane uczucia. Z jeden strony fakt, good itea commrad, dlatego że akurat nie ma graczy to nie wyklucza że idywidualnie na boty se nie pograsz, ale z drugiej strony znam w c**j takich serwerów które tną graczy na tzw. sloty (myślisz że na serwie 10 ludzi? Taaaaaki c**j jak z dzika schab, boty). Osobiście, nawet jestem za (ze mieszanymi uczuciami, ale za xD), ale jak się nie myle był już taki pomysł, jednak kikowało też bota odpowiedzialnego za HLTV, dlatego ten pomysł umarł (chyba, już nie pamiętam).
 23. Alive

  Czego gracze kochani słuchają?

  W sumie... zazwyczaj to mi gra #zagorzałyfan. Ale nie pogardzę innymi utworami
 24. Alive

  Pernamenty ban dla jakiegos gracza za mnie?

  Czekaj Czekaj Czekaj. Napisałeś odwołanie (jeszcze kurwa bez trzymania się schematu) za jakiegoś gościa. Teraz piszesz że masz to w dupie i że jak będzie chciał to on sam se napisze. NO KURWA MAĆ, TO OD POCZĄTKU TEGO KURWA NIE MOGŁEŚ JEMU POWIEDZIEĆ!!! Jprdl historia sflaczałym chujem śmierdzi, ale jebać to. W takim razie ludzie, na chuj my tu dyskutujemy?! Niech ktoś zamknie ten temat bo raz nie według wzoru a dwa to jest kurwa bez sensu.
 25. Alive

  Problem z gloves i ws

  Okej to na króciutko: 1. Jest problem z vipem- jak kupisz sobie na jeden dzień (nie wiem jak z resztą) to vip ci nie działa i nie masz dostępu do żadnej z komend vipowskich 2. Problem z ws- jak masz nałożony już skin i chcesz wrócić do pierwotnego to nie możesz, i ten problem wystepuje tez na Dmie , nie wiem jak na innych serwerach. ps. Zróbcie dział problemów ogólnych.
×