Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
 • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
 • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
 • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker
 

 

BoRo

Multiadmin
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana BoRo w Rankingu w dniu 4 Lipiec

BoRo posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

3 Neutral

O BoRo

 • Urodziny 12.07.2000
 • Age 18
 1. BoRo

  Podanie Flex!u

  Myślę że jeżeli Główni Kapitanowie okrętu TK2 nie mają nic przeciwko,jestem za tym aby przyjąć tego szczura lądowego na ster burtę.A Chój z przygodą! :D
 2. BoRo

  PanOxford [ AWP ]

  Dobry z Ciebie gracz Oxfordzik....i niech tak zostanie
 3. BoRo

  Dekkv. [CS:GO 1v1]

  Widzę że jesteś nowy na forum a i wcześniej nie widywano Cię na arenie TK2. Daj się poznać społeczności i wyrób sobie dobrą renomę,wówczas możesz składać jakąkolwiek aplikację na ww. stanowisko
 4. BoRo

  klawiatura 200+

  Sprzęt nie gra,skiny nie grają...ręce pewnie też bo np.Cipek nogami napierdziela (#NieMyte).Ja już nie wiem,może odejdźmy od CS i zagrajmy w majnkraft Popieram Dizleja,klawka to akurat może być z biedry,gorzej już z myszką czy kompem bo tutaj sprzęt potrzebuje dobrych "bebechów"
 5. BoRo

  turniej

  Organizacja turnieju powinna spocząć w rękach osób które mają pojęcie jak to zrobić sprawnie i przyjemnie.Jeśli Kowal ogarniesz osoby ZAUFANE które podjęłyby się organizacji czegoś takiego,to czemu nie ? Pomysł ciekawy,do przemyślenia ale...priorytetem powinny być te 2-3 osoby które podjęłyby się tego ogromu pracy jakim jest organizacja turnieju dla aż 20 uczestników. PS. Zapisz sb pomysły w pamiętniku czy gdzieś,a jak wytrzeźwiejesz to napisz na forum xD Chociaż...w sumie nw czy będziesz pamiętał gdzie je zapisałeś Alkusie.
 6. BoRo

  [ekar-TunDeR][Admin AWP]

  Pograj trochę i daj się poznać społeczności z tej LEPSZEJ strony.Aktualnie jestem na Nie
 7. BoRo

  [Flex!u] [Admin AWP]

  Gadanie,dajcie mu tego admina,porządny gość.Bylebyś poprawił swoje zachowanie.Jestem za okresem próbnym,poźniej...zobaczymy
 8. BoRo

  Dust 2 Halloween Edition 2017

  Aaaaa tam,Davaj Mnie te mapy Mig mig !
 9. BoRo

  [shedy][Admin AWP]

  Trochę można doczepić się do tego czatu.Jak Maxiu pokazał była to nie jedna lecz kilka takich akcji czatowych,jestem za okresem próbnym ale cały czas pod czujnym okiem administracji.Jak się sprawdzisz,będę na Tak.
 10. BoRo

  MistyK [CS:GO DD2/MIR]

  Jak już są wszyscy za to dajcie mu tego adma.Jestem Za !
 11. BoRo

  [ Dea ]™ [ DD2/MIR ]

  Potwierdzam Kandydaturrrę Za okresem próbnym
 12. BoRo

  Ogranicznik na AWP

  Edit* Sugeruję wniesienie surowszych zasad szczególnie na awp do max2 po stronie ct i max2 po stronie tt.To naprawdę denerwuje gdy przychodzisz sobie postrzelać a każdy dzieciak z awp potrafi się skampić i ubić po kilku enemy.Pozostawiam temat do ponownego rozpatrzenia.
 13. BoRo

  Propo

  Kolejny serwer to kolejne koszty.Wiele osób chciało też serwer 1v1 i to też nie przeszło.Serwer z dgl wydaje się być spoko opcją ale wydaje mi się że szybko znudziłby się graczom :/ Trzeba myśleć przyszłościowo.
 14. BoRo

  [igor2277] [ CS GO AWP]

  Oczywiście że na Tak ! Dawać Mi tego Admina !
 15. BoRo

  [MSM 1323] [Admin AWP]

  Barierą jest jednak wiek :/ Ogarnięty jesteś bardzo ale zasady są po to żeby ich przestrzegać na Nie z aspiracją na Tak. Guru zadecyduje
×