Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

Daniel333TV

[BAN] Danielll

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem przyznaje się do tego ze gadaliśmy na czacie steam, ale nie dawaliśmy sobie żadnych podpowiedzi czy coś takiego i co stego ze byliśmy przeciwnym team jezeli był 1team przepełniony!! jakieś pytania to pisać

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jest format odwołania, a tutaj go nie ma wykorzystanego. Regulaminu Pan nie czytał bo jest w nim określone, że jest zabronione podawanie info w celu zdobycia przewagi nad przeciwnikiem. Zresztą co ja będę pisał skoro właśnie się przyznałeś do winy. Jestem za podtrzymaniem kary dla tej paczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

robiliśmy rozgrzewkę przed mm'em i gadaliśmy sobie ale kurcze nie dawaliśmy ŻADNYCH podpowiedzi czy coś takiego o co caman. Też widziałem sokoła odpowiedz u msm'a ze tak "pewnie grałem". Odp A co mam stać i campić jak inni na spawnie czasem wyjdzie a czseam padne :D. Moja wina ze może ktoś zaczynać w cs'a i jest słaby lub jest ez z awp to nie znaczy ze jakieś podbowiedzi dajemy sobie. Przykład grałem z rana kiedyś nie pamiętam kiedy nie było żadnego (chyba) bez kolegów i tez grałem tak samo jak zawsze. czasem są dobre dni a czasem słabe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To że grać w cs'a umiesz to już wiemy, a teraz pokaż że umiesz też czytać ze zrozumieniem.

zamykam /// Cattleya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.