Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • witamy na forum TK2 z silnikiem IP.Board!
  • logowanie za pomocą "starego" loginu i hasła
  • nic nie trzeba zmieniać!
  • zapraszamy na nowy serwer COD MOD!
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

connect.png
Gametracker
Prośba o kanał TS

VacK1NG

Mute KacpiMeister

Rekomendowane odpowiedzi

[Mute/Gag] KacpiMeister

W treści postu:

1. Twój nick, steam ID KacpiMeister

2. Krótki opis sytuacji Podaje info, gdy nagle dostaje mute na 2 miesiące

3. Czas zdarzenia (dokładny dzień, godzinę i rundę) 12.03.17 15:19:07 KacpiMeister cs.money 2 m-c, 1 tyg, 2 dni, 10 godz, 40 min

4. Mapa, na której miało miejsce zdarzenie Mirage

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji Nie mam screenshota, ale wszystko jest w bansie http://91.228.196.88/sourcebans/index.php?p=commslist&advSearch=KacpiMeister&advType=name

6. Czego oczekujesz po interwencji...

Odmutowania.

Pozdrawiam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

chyba nie chcesz mi powiedziec ze dostales mute za podawanie infa? plakales przez mikro cala mape bo sciagneli mnie na serwer specjalnie bo naduzywales mikro ... wszedlem na serwer napisalem na admin czacie mikro16+ to co powiedziales? trzeba sie uspokoic bo admin wszedL? dalej cos jeczales przez mikro to dostales mute.. a ze nie spelniasz wieku tak ze nie dziw sie ze na tyle czasu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja bym perma dał. 2-mc to mało :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jak dla mnie, mając 14 lat muta możesz dostać na 2 lata jak 2 miesiące to problem...

nie masz być cicho jak jest admin tylko do mutacji

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widze, ze nic nie wywalcze, bo jestem tu nowy. No coz takie sa realia. Prosze o zamkniecie tematu nie pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@VacK1NG, - bez wątpienia jeżeli dostałeś takiego muta to sobie zasłużyłeś. raz już dostałeś muta od Headhuntera. najwidoczniej równo przesadzałeś aczkolwiek mam wrażenie, że 2 miesiące to jest sporo za dużo.

@padres, - zasada jest taka, że nie od mutacji tylko jeżeli nikomu nie przeszkadza ma prawo dawać info, komunikować się i rozmawiać. przykładem tym jest sławny DEXO u nas na serwerze. każdy go lubi, daje info i jest młodym pozytywnym człowiekiem, który bardzo dużo czasu spędza u nas na serwerze.

podsumowując,

skracam do tygodnia, ale! podkreślam ale... jeżeli jeszcze raz, będzie nadużywał mikrofonu dostanie perm muta. dziękuję.

jeżeli ktokolwiek się nie zgadza to trudno. każdego gracza trzeba szanować i dawać szanse, bo jakby nie było są ludźmi. młodsi gracze zawsze mają problem z mikrofonem. rozumiem, że tym razem osoba która się odwołuje mogła ostro przesadzić ale jednak trzeba dawać szansę każdemu graczowi jaki u nas jest, a nie wypędzać ich z serwera. nie oszukujmy się ale KacpiMeister już na serwerze nie będzie grał, jak dostał muta na 2 miesiące czyli potencjalnie tracimy gracza.

mut zniesiony do tygodnia, link: http://91.228.196.88/sourcebans/index.php?p=commslist&advSearch=KacpiMeister&advType=name

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To, że mute jest słuszny, w ciemno mogę powiedzieć, że tak. Najprawdopodobniej był pisany z palca, Jak to u Lamka bywa i wyszło tyle co wyszło. Tydzień podejrzewam, że wystarczy.

@padres, - zasada jest taka, że nie od mutacji tylko jeżeli nikomu nie przeszkadza ma prawo dawać info, komunikować się i rozmawiać. przykładem tym jest sławny DEXO u nas na serwerze. każdy go lubi, daje info i jest młodym pozytywnym człowiekiem, który bardzo dużo czasu spędza u nas na serwerze.

Dokładnie... Dexo... Tak jak powiedziałeś - jeśli gracz potrafi się zachować. Padres doskonale zna ta zasadę. Dexo jest specyficznym przykładem i w stosunku do jego osoby, gracze nie proszą o interwencję, wzywając adminów na serwer. To jest chłopak, który doskonale jest w stanie wyczuć moment, kiedy zaczyna balansować na ostrzu noża i jest bliski przekroczenia granicy. Dzisiaj byłam tego świadkiem. Nie możesz porównywać każdego młodziaka do niego.

jeżeli ktokolwiek się nie zgadza to trudno. każdego gracza trzeba szanować i dawać szanse, bo jakby nie było są ludźmi. młodsi gracze zawsze mają problem z mikrofonem. rozumiem, że tym razem osoba która się odwołuje mogła ostro przesadzić ale jednak trzeba dawać szansę każdemu graczowi jaki u nas jest, a nie wypędzać ich z serwera. nie oszukujmy się ale KacpiMeister już na serwerze nie będzie grał, jak dostał muta na 2 miesiące czyli potencjalnie tracimy gracza.

Tylko przypominam, że na serwerze ma się liczyć jakość, a nie ilość graczy. Jeśli ktoś nie potrafi się zachować, nie będziemy się za nadto rozczulać.

Tydzień mute dla wyrównania. Jeśli VacK1NG zrozumiałeś, to zapraszam na serwer, jeśli nie... to wyżej już Croft napisał co będzie... Chyba, że trafisz na mnie, to będzie gorzej

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.