Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

mefik1337

unmute ungag mefik

Rekomendowane odpowiedzi

1. mef1k , STEAM_0:0:73459769

2. naublizalem komus tam troszku powyklinalem ogolnie toxic

3. 21.03.17 09:50:30 mute , 21.03.17 10:11:09 gag

4. nie pamietam

5. nie wiem gdzie pobrac

6. hmmm dania 2 szansy, gram tu 1 dzien a tak mnei przywitaliscie :P spodobalo mi sie i zamierzam uczeszczać tutaj na stale na serwku awp :) tak wiec prosil bym o unmute i ungag bo zero komunikajci , ja obeicuje poprawe zachowanka hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ciągle dostawałem wiadomości od gracza Monster, iż co chwile jest wyzywany przez tego gracza rzekomo nie było minuty by go nie wyzywał bądź poniżał oraz bardzo ale to bardzo duża ilość przekleństw w krótkich prostych zdaniach nie mówiąc już o dluższych :). Później zaczął pisać obraźliwe teksty w kierunku graczy, którzy "kampili" bądź biegali z nożem. To tyle :) Najlepiej by swe 3 grosze wtrącił teraz gracz Monster

PS: co do 2 szansy to można dać ale musisz pamięta, że tu obowiązuje kultura nie chamstwo i brak szacunku do innych. :!::!::!:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Dajcie temu mefikowi1337 unmuta

Administracja decyduje o tym nie ty.Następnym razem napisz nam swoją opinie.

Można dać drugą szanse lecz najlepiej, żeby gracz nie popełniał tego samego błędu dajmy mu kare-tydzień mute+gag.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zapraszam 28.03. to zdejmę Ci tego gaga i muta, napisz mi pw wtedy, ale! Pamiętaj, że będę miał Cie na oku od dzisiaj. Jedno Twoje przewinienie, albo chociaż kaszlnięcie w stronę regulaminu i dostajesz bana na pół roku kpw?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.