Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

eges

BAN EGESSZMEGESTEGES

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli uważasz, że zostałeś niesłusznie zbanowany(a), możesz się odwołać od kary, którą otrzymałeś(aś)

W temacie postu proszę wpisać:

[ban] EGESSZMEGESTEGES

W treści postu:

1. EGESSZMEGESTEGES , STEAM_1:1:9595344

2. Krotki opis sytuacji - ban

3. 23/03/2017 - godz. 10;40 ( ok. )

4. Jakies awp_lego z wieza na srodku

5. gotv/awp/ gotv/awp/auto-20170323-102842-awp_lego_csgo_tk2.dem

6. Odbanowania

p.s Gdzie moge zmienic haslo do mojego konta bo mam jakies dlugie wygenerowane haslo , ktorego nie zapamietam :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zostałeś zbanowany ponieważ jesteś osądzany o używanie nielegalnych oprogramowań.Sprawa jest do wyjaśnienia.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

padres , dzieki zmienilem sobie ! :)

@grant6 - ale jaja :D Ciekawe kto to osadza i na jakiej podstawie :D

To ty banujesz to ty osadzaj , jezeli sie na tym nie znamy , wolamy kogos co nie :) Albo zakladamy temacik i sie sprawa rozstrzygnie .

No nic ... smutne troche co nie ?

I az dziwne ,ze Riva mnie zbanowal - chyba ,ze zapomnial :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Składnia zdań ała :((((

A poza tym, sprawa jest w toku, to administracja decyduje a nie gracz. Czekaj na odpowiedź i werdykt adminów ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zły link do demka to raz. Straszne cwaniactwo w postach to druga sprawa. Takim podejściem naprawdę przekreślasz sobie szanse na obronienie się ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Myslalem ,ze oceniamy gre na serwerze . Nie uzywam wulgaryzmow , a gdyby nie watpliwe umiejetnosci waszego kolegi w dalszym ciagu bym sobie siedzial na serwerze , gral i do nikogo nie gadal kto mnie nie zaczepia. Tyle

Jezeli chcecie banowac za wysmianie umiejetnosci oceny waszego kolegi granta spoko - walcie perma . W koncu Polska , a tutaj jak juz jeden kolega przytoczyl slusznie - za zabojstwo do osadu siedzi sie w areszcie tak samo jak zostaje sie oskarzonym na 5 lat za dolzenie dwoch ziemniakow w Tesco , a morderstwo zostaje ....:)

ed.

Myslalem ,ze oceniamy demo i gre na serwerze , a nie uszczypliwe komentarze na forum. Nie rzucam miesem tutaj czy na serwerze a gdyby nie watpliwe umiejetnosci waszego kolegi @granta prawdopodobnie nigdy bym nie zalozyl tutaj konta tylko gral na serwerze jak to czynilem przez ostatni tydzien nie odzywajac sie do nikogo kto mnie nie zaczepia tudziez obraza.

Jezeli chcecie karac za wysmiewanie admina i jego dziwnego bana bo tak jest tu w regulamienie to ok dajcie perma. A ponizej jest przytoczenie do twojej wypowiedzi z poprzedniego posta, ktore mozna nawiazac do gry na serwerze .

Za rzucanie kurwami , pedalmi itd na serwerze jest mute , a za uszczypliwe komentarze na forum grozi Ci perm. Adekwatnie do popelnionego czynu :)

I mam nadzieje ,ze teraz jest czytelnie , a brak polskich znakow oraz interpunkcji nie przeszkodza Ci w zrozumieniu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Po pierwsze.... Co napisałeś? Ja rozumiem że są ludzie którzy nie umieją pisać, ale bez przesady. Jeżeli robisz sobie z tej sprawy beke (bo to widać) to nie masz po co pisać o unbana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Edytowalem post :)

Czy sobie robie beke ? Nie , a gdzie tutaj widzisz beke ? Raczej jest to zaniepokojenie ,ze tylu adminow zabiera glos nie oceniajac dema tylko skupia sie na sprawie z drugiego planu.

Oczywiscie nie kazdy jest przed monitorem , nie kazdy ma dostep itd . Spoko

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Eges rozumiesz że większość adminów albo siedzi na studiach, pracy bądź jeszcze w szkole? Cierpliwości człowieku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeden Pan zamiast skończyć dyskutować mógłby poprawić link do dema, Co mam oceniać całą stronę gotv? - Ładna fajna nie dałbym jej bana.

Gdybym to ja dostał bana, nie dyskutowałbym wcale. Wrzucił link do dema i kulturalnie poczekał. Na co Ci te przekomarzania nudzi Ci się? Ogródek idź babci przekopać. A i jeszcze jedno, przecinki stawiamy po słowie a potem spacja, a nie stawiamy ich po spacji , a potem słowo i weź pisz trochę bardziej składnie, i do rzeczy.

Będzie odpowiednie demo, będę odpowiednio oceniał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie interesuja mnie Twoje lekcje jezyka polskiego , wybacz.

Link popawiony.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

hahahahahhahahaha, oczywiscie ze nie zapomniał i to nie ja Cie zbanowałem ale zaraz z checia sprawdze :D

Zaraz się biorę za sprawdzanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

thx man :D no niestety nie pierwszy taki ban :D Ale nie sadzielm ,ze trafie na serwer gdzie Riva jest naczelnym :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Czysty, odbanowany.

Grant możesz mi powiedzieć na jakiej podstawie stwierdziłes ze koles ma aima? Po tej ostatniej rundzie na ktora wszedłes na specta? Czy po tym jak koleś zaczął mordę drzeć ze Wh......

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gdzie widać ''beke'' np. w stwierdzeniu ale jaja... przemyśl co piszesz i w jaki sposób ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gracz za perfekcyjnie zaczął strzelać niczym global widziałem nieraz jak ten gracz gra, wydawało mi się, że się odpalił.Gracz jest czysty więc sprawa jest zamknięta. I nie, że koleś zaczął morde drzeć Riva.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

sprawa wyjasniona temat zamykam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.