Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

mefik1337

unban mef1k

Rekomendowane odpowiedzi

[ban] mef1k

W treści postu:

1. STEAM_0:0:73459769

2. mapa specyficzna awp dust, admin na servie. upominalem w imieniu lduzi ze tzreba banowac ludzi co zabijaja z repsa zero reakcji. no mam troche wysoki temperamet no i zaczelem ublizac komu popadne bo tak nie mzoie byc

3. 07.04.17 19:20:36 godzina bana. nie pamietam o ktorej co i jak

4. awp dust , /awp zvk

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji demo znajdziesz tu

6. Hmmm no troche nawrzucalem komus tam jzu nie pamietam. muta dostalem i juz bylem cichutko. gram sobie gram a tu nagle ban... pytaniue za co? dajcie mi muta na nie wiem miesiac ungaga chyba mam bo chcialbym sobie ranking obczajac i tyle.. nie ma potzreby banowac gdyz ja nikomu krzywdy nie robie :P moim zdaniem decyzja dosc pochopna ban na pol roku. mam prosbe o wypowiedz sie w tym temacie. i jezeli juz to danie mi perma i na zawsze zzebym zpaomnial ze serw istnieje. jednakze chetnie bym sobie popykal bo jest swietnie i dobra atmosfera niekotrzy ludzie mnie kojarza :) pozdrawiam i czkeam na odpwoiedz

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

2 konto zbanowałem ja na pół roku 1 zbanowal Lamek któremu bana kazałem przedłużyć ja, ponieważ poruszalem twój temat z Workiem.

Edit: Nie czytałem ze zrozumieniem, mój błąd mówimy o banie wlepionym przeze mnie. Półroczny jak wyżej wymieniłem za porozumieniem z Worq, w razie podobnej sytuacji ban z taką samą blokadą czasową, toteż Pan Lamek przedłużył Ci kolejnego bana na pół roku. (na innym koncie podkreślić)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

płakałes przez połowe mapy że ci gracze nie pasuja to mapa nie pasuje... zwracałem ci x razy uwage.. nie wystarczyło..

mute dostałeś na 100 min po czym dalej mało ci tego było zaczął żeś płakać na czacie ...

dostałeś bana na 100 min po czym cipek powiedział mi bym ci przedłużył tego bana bo miał już rozmowe z worq'iem na twój temat :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

pwod? bo ja nei wiem ? i czmeu 2 konto zbanwoane? ale co ma do tego plakanie? nie bede ci wlazil w kompetencje ale powinienes reagowac jak ludzie sie z respa klepia. albo stoja przez zluzszy czas w 1 miejscu a danie slapa czy tym podbne chyba nie jest jakims problemem? na zwk nic nie robile ma polecial ban. mute to mute chyba swoja gra nikogo nie krzywdze jedynie co to do mikrofonu bluzgalem nic wiecej. dziwne uwazam ze nie zrobilem nic zlego a ty poakzales ze nie mozesz zapnowac nad serwerem gdzie kilku graczy zlaamalo przynajmniej raz regulamin

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

zbanujcie mi permamentnie to konto. a to drugie odbanujcie :) uczciwa propozycja. przegne pale - nastepny perm. ostatnia szansa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

kampienie / raszowanie na awp to nie lamanie regulaminu a co do zabijania na respie to ci sokol chyba wytlumaczyl juz na serwerze... tak ze ja tam problemu z tym nie mialem tylko ty :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pwod? bo ja nei wiem ? i czmeu 2 konto zbanwoane? ale co ma do tego plakanie? nie bede ci wlazil w kompetencje ale powinienes reagowac jak ludzie sie z respa klepia. albo stoja przez zluzszy czas w 1 miejscu a danie slapa czy tym podbne chyba nie jest jakims problemem? na zwk nic nie robile ma polecial ban. mute to mute chyba swoja gra nikogo nie krzywdze jedynie co to do mikrofonu bluzgalem nic wiecej. dziwne uwazam ze nie zrobilem nic zlego a ty poakzales ze nie mozesz zapnowac nad serwerem gdzie kilku graczy zlaamalo przynajmniej raz regulamin

Powód późniejszego bana ? Dałem muta, ale zaraz przypomniałem sobie o uwadze Worqa - jeśli nadal bedziesz bluzgał dostaniesz bana na pół roku - toteż była wiadomość do niego właśnie i po krótkiej konwersacji wróciłem aby dać Ci tą właśnie kare.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

widze nie mam na coliczyc recydywa to recydywa a;le chcialem zebyscie perma dali na jednym z kont nawet na to nie ma co liczyc to koneic mojej przygody u was. pzodrawiam wszystkich grajkow z serwera siemankoo

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po prostu banujemy graczy a nie konta steam - zobaczymy jak Worek wróci co się da z tym zrobić. Na razie zostaje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dostałeś bana na tydzień od Cati za obrażanie (chyba adminów nawet o ile dobrze pamiętam). Wróciłeś i robiłeś to samo, obrażałeś, nawet nie wnikam co tam jeszcze, bo bym musiał z Cipkiem pogadać i się niepotrzebnie denerwować. Jaką mam pewność, że jak Ci zdejmę tego bana to nie będziesz obrażał graczy/adminów po raz kolejny? Do 3 razy sztuka? Może ze 2 osoby dostały ode mnie 3 szansę za cały okres działalności naszej sieci. Czym Ty zasłużyłeś na nią?

Po pierwsze - wklep mi tutaj cały regulamin serwera pod którym się podpisujesz i akceptujesz w 100%

Po drugie - chce mieć tutaj Steam_ID WSZYSTKICH Twoich kont na których grasz.

Po trzecie - napisz mi tutaj jakąś porządną deklarację, że obiecujesz poprawę swoje zachowania...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mam tylk odwa konta. STEAM_0:0:73459769 i STEAM_0:0:143065897 :)

Regulamin serwera GO AWP

Rozgrywka

1. Zabronione jest utrudnianie rozgrywki swojemu teamowi (blokowanie, i inne sabotowanie własnego teamu).

2. Zabronione jest wykorzystywanie błędów gry i map.

3. Zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy (czitów, skryptów, niestandardowych celowników, komunikatorów w celu podpowiadania).

Zachowanie

1. Zabronione jest wyzywanie graczy, adminów, serwera. Admin nie ma obowiązku dochodzić, czy gracze znają się od dawna i wzajemne obrażanie jest wyrazem pieszczot i sympatii.

2. Zabronione jest spamowanie mikrofonu. Używanie mikrofonu dozwolone jest po przejściu mutacji. (nie dotyczy kobiet)

3. Zabronione jest wszczynanie kłótni i wszelkiego rodzaju prowokacje.

4. Zabronione jest reklamowanie (w szczególności innych serwerów). Również w clan-tagach.

5. Serwer to nie rynek – zabronione jest prowadzenie dyskusji na temat sprzedaży, czy wymiany.

6. Serwer to nie świątynia – bez względu na to, czy jesteś Katolikiem, Żydem, Muzułmaninem, Buddystą, lub innym wyznawcą, zabronione jest dyskutowanie na ten temat, używanie nicków i tagów zachwalających i obrażających jakąkolwiek religię. Rasistowskie zachowania, nicki, tagi - również będą karane.

7. Serwer to nie stadion – dyskusja o wyższości jednego klubu nad drugim, jest zabroniona.

Pozostałe kwestie

1. Nie wolno zmieniać drużyny po przerzuceniu przez team balance, swap team, admina.

2. Zabronione jest podszywanie się pod innych adminów i graczy.

3. Administracja zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu.

4. Nieznajomość powyższego regulaminu, nie zwalnia z jego przestrzegania.

MEFFFIK. obeicuje poprawe i prosze o pokute i rozgzreszenie :D a czemu mialbys mnei ulaskawic? bo fakt mam tu wrogow ale mam tez spoko ziomeczkow ktorzy raczej nie powiedzili by zlego slowa a wrecz przeciwnie. no i fajnie sie stzrela u as jak juz mowilem a rogrzewka awp jest wazna :D no i tzreba snookiego zjechac z top1 i vipa na miesiac zainkasowac :D a zchowanie poprawie mozsz mi wierzyc jezeli nie - perm. albo nawet dac mi jakis okres probny czy cos

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra bana Ci zdejmuję, ale decyzją wspólną dostajesz permmuta. Na czacie możesz pisać i lepiej uważaj co piszesz, bo jeśli złamiesz regulamin tym razem to dostajesz permbana. Jesteś od teraz u mnie na Czarnej Lisćie, także weź sobie to pod uwagę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.