Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

WorQ

[Aktualne Wyniki] Turniej TK2

Rekomendowane odpowiedzi

Live4Game vs Twarde Luje - Niedziela godz. 18:00

Co do finału to nie wiem czy będziecie chcieli go rozgrywać jeszcze w niedziele czy może jakoś w tyg?

Ty myslisz ze w dniu meczu bedziesz zmieniał i ustalał nowe terminy? A zastanowiłeś się czy reszta ma czas? Instynkt mieliscie tydzien na to. A po drugie to w niedziele o 18:00 ma być finał a nie wasz mecz półfinałowy. Coś ci sie troche popierdoliło koleszko.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
@l4ginstynkt

Live4Game vs Twarde Luje - Sobota godz. 16:00

czy Ty masz problemy ze wzrokiem? mieliśmy w niedziele to finał grać. o 18:00.

Po pierwsze nikt nie ustalił ze mną tych terminów a Darek napisał to ze znakiem "?"" wiec odpisałem, że zapytam czy wszystkim będzie pasować - nie, nie pasuje.

Live4Game vs Twarde Luje - Niedziela godz. 18:00

Co do finału to nie wiem czy będziecie chcieli go rozgrywać jeszcze w niedziele czy może jakoś w tyg?

Ty myslisz ze w dniu meczu bedziesz zmieniał i ustalał nowe terminy? A zastanowiłeś się czy reszta ma czas? Instynkt mieliscie tydzien na to. A po drugie to w niedziele o 18:00 ma być finał a nie wasz mecz półfinałowy. Coś ci sie troche popierdoliło koleszko.

A masz z tym jakiś problem? My nie możemy i tyle. z Twardymi rozmawiałem że możemy zagrać najwcześniej w niedziele o 17-18 ale nikt nie będzie chciał grać kolejnego meczu zaraz po półfinałach.

Wyjebane w to chcecie to se grajcie..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale kogo to interesuje że wy nie możecie? Miałeś kilka dni zeby ogarnac siebie i swój team a nie w tym samym dniu zmieniasz sobie termin jak bys był Panem i władcą. Nie jestes tutaj sam przypominam ci i z tego co widze to zawsze Ty masz najwiecej do powiedzenia i nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Mogłes takie rzeczy ustalać wczesniej ale najwidoczniej miałes wyjebane i wziołes sie za to wczoraj. My mamy dosyc juz tego turnieju i chcemy go skonczyc w ta niedziele, bo nikt nie bedzie czekał na ciebie i twoich kolezków, dla mnie koniec tematu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Gościu jest to pierwszy raz kiedy nie możemy zagrać w terminie zawsze to nas wystawiali po 7 razy i jakoś nie rzucałem się o to aż do czasów akcji z tym pajacem gibim. A to czy mi to wypadło 4 dni wcześniej czy dzień powinno cię gó...no interesowac, nie mogę i nie mam zamiaru Ci się z tego tłumaczyć. W ogóle brawo za wymyślenie męczy w sobotę w początek lata to że wy siedzicie przed kompem nie znaczy że inni też.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gościu jest to pierwszy raz kiedy nie możemy zagrać w terminie zawsze to nas wystawiali po 7 razy i jakoś nie rzucałem się o to aż do czasów akcji z tym pajacem gibim. A to czy mi to wypadło 4 dni wcześniej czy dzień powinno cię gó...no interesowac, nie mogę i nie mam zamiaru Ci się z tego tłumaczyć. W ogóle brawo za wymyślenie męczy w sobotę w początek lata to że wy siedzicie przed kompem nie znaczy że inni też.

To po chuj w ogole zaczynałes ten turniej w kwietniu, trzeba bylo isc na pole juz wtedy gosciu i przestan cos pierdolic o siedzeniu przed kompem bo ja wolał bym o wiele bardziej walic piwko nad woda niz sie teraz tu toba uzerac tyle ze w przeciwnienstwie do Ciebie ja jesli cos zaczynam to tez koncze a najwyrazniej z Toba jest inaczej bo niepotrafisz zorganizowac siebie, najlepiej gdybys dostał wolna reke i robił co chciał no ale niestety tutaj tak nie bedzie bo nie jestes sam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie mam zamiaru tu sie z tobą spierać bo liczę się tak z twoim zdaniem jak Ty z moim. Jest headadmin niech coś postanowi.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dobra sytuacja wygląda tak, że pojawił się wczoraj problem techniczny z serwerem turniejowym i i tak mecz się nie odbył. De-facto jak dla mnie pomogło to rozwiązać Wasz problem, bo finał tak czy siak już się dzisiaj nie odbędzie. Majki już się tym zajmuję i dla mnie możecie zagrać te mecze dzisiaj o 17 i 20. Przeproście wszystkich swoich team-mate'ów ode mnie i postarajcie się już nie kłócić więcej między sobą.

A co do finału to musimy przełożyć na inny termin, za tydzień, albo w ogóle za miesiąc, żebyście sobie odpoczęli wszyscy od tej głupiej gry...

EDIT: Serwer już działa prawidłowo...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Halo, gdzie nasze koszulki.

Z tego co wiem któryś z Head Adminów już się tym zajmuje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z tego co wiem to padreS miał się ze mną skontaktować, ale jak na razie to nic.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

koszulki wysłane i z tego co wiem już dostarczone icon_e_smile.gif.3cd3f3b1476fb5ad2f3626c
koszulki1.jpg
koszulki2.jpg
koszulki3.jpg

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta