Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

ejzu chryste

[BAN] DaB

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nazwa : DaB steam_id : STEAM_0:0:193808123

2.Gram spokojnie na serwerze i zmieniałem sobie nick czyli gine i zmieniam a nie w trakcie rundy.

3. nie pamiętam

4.awp_india_big_tk2

5.nie mam

6. Oczekuje, że dostanę unbana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Reason: [Auto]Detected Namehacking #2-5-4

Używałeś czitu do zmieniania nicków, ban raczej zostaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

L 06/07/2017 - 18:31:18: [AntiNameHack.smx] (1)ᅚ<256><<<
<<<<
<<<<
<<<<

<<
<
<
<
<

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i ?? przez 'niewidzialny nick będę widział przez ściany?? A jakoś nie widziałem , aby w regulaminie pisało , że nie wolno takich nicków używać. O Jezu co się stanie jak sobie zmienię nick na NIEWIDZIALNY ! AntiHackName i ? Co to daje co powiedz mi a nie. I na ile jest ban permanentnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

i proszę o ostatnią szansę jak ją zmarnuje PERM. Miła atmosfera fajnie się gra w ogóle jest bardzo przyjemnie i nie będę miał co teraz robić , bo mm'ów nie mam czasu grać , proszę jedna szansa. Pozdrawiam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Proponuję do regulaminu (ptk 3.) w nawias dodać: "skrypty zmieniające/losujące nicki".

Co do klienta. Przedyskutujcie między adminami czy dać mu jako ostrzeżenie karę np. na tydzień pod warunkiem recytacji regulaminu z pamięci a w przypadku złamania go perm SALUT!.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważam że każdy zasługuję na drugą szansę. Tak jak sokół pisał, dopisać punkt do regulaminu, delikwenta odbanować, lecz przy następnej tego typu sytuacji z automatu perm ban na wszystkich naszych serwerach.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mogę się zgodzić na to w drodze wyjątku, Majki do Ciebie należy decyzja...

Co do regulaminu nic nie będziemy zmieniać, nie jest wyraźnie napisane że zakazane używanie wszelkiego rodzaju skryptów!?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
3. Zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju wspomagaczy (czitów, skryptów, niestandardowych celowników, komunikatorów w celu podpowiadania).

Sokół - po co tworzyć z regulaminu drzewo genealogiczne? Jest wyraźnie napisane ogółem, że jest zakaz używania wszelkiego rodzaju skryptów, tutaj nie ma żadnych wyjątków.

DaB posiadał nielegalny skrypt, do wielokrotnego zmieniania nicków, gdzie takiego czitera ciężko zbanować, bo losuje inne nicki z niestandardowymi znakami, i w tej sytuacji cierpią też inni gracze, którzy są przypadkowo zbanowani. Co do edycji regulaminu - dodałbym punkt, że gracz musi posiadać normalny nick, bez żadnych ozdób, znaczków, albo jak jest nick pusty/niewidzialny, ułatwi to na pewno pracę administratorom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Okej, usuwam Ci tego bana, dam Ci tą szansę, każdemu się należy.. Ale uważaj, będziesz pod baczną obserwacją, i jeśli dostanę od kogoś zgłoszenie, że używasz znowu nielegalnych skryptów czy czegokolwiek innego, od razu bez zastanawiania się perm na wszystkie serwery/forum/ip.

zamykam /// Cattleya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.