Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

ParKerS88

[Ban] Wazup Bitches(ParKerS)

Rekomendowane odpowiedzi

1. Wazup Bitches (ParKerS), STEAM_0:0:208127974

2. Gram se wszystko fajnie i jakiś typek do mnie że mam 3 sekundy żeby wyjsc to wyszłem wchodze z powrotem pytam sie o co chodzi a ten do mnie że mam wh to ja go wyśmiałem i powiedziałem że ma ból dupy że ktoś jest lepszy ten mi dał perma za wh i tyle dlatego to pisze

3. 2017.06.11

4. awp_ice_csgo_tk2

5. http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170611-112621-awp_ice_csgo_tk2.dem

6. Odbanowania i żeby więcej razy nie było takich niesłusznych interwencji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1. Wazup Bitches (ParKerS), STEAM_0:0:208127974

2. Gram se wszystko fajnie i jakiś typek do mnie że mam 3 sekundy żeby wyjsc to wyszłem wchodze z powrotem pytam sie o co chodzi a ten do mnie że mam wh to ja go wyśmiałem i powiedziałem że ma ból dupy że ktoś jest lepszy ten mi dał perma za wh i tyle dlatego to pisze

3. 2017.06.11

4. awp_ice_csgo_tk2

5. http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170611-112621-awp_ice_csgo_tk2.dem

6. Odbanowania i żeby więcej razy nie było takich niesłusznych interwencji.

Po pierwsze to musisz troche potrenować wiecej zeby byc lepszy odemnie a po 2 bana dostałes poniewaz ogladałem Cie i w tamtym momecie wydawało mi sie (nadal tak uważam) ze masz wh. Sprawdziłem cie po ip i masz 2 konta steam ktore nie maja wiecej niz 400h. To wystarczyło zebys dostał bana. Mam prawo Cie zbanować, zazwyczaj tego nie robie po jednej mapie ale wkurwiłes mnie tym ze wszedłes i zaczołes pyskować i wyzywać jak u siebie w piaskownicy. Perma oczywiscie zdejmuje i wiedz że jestes na duzym celowniku u mnie i predzej czy pozniej wyjdzie czy cos masz. Ban za obraze zostaje na 3 dni.

Aha i jeszcze ja to tutaj zostawie dla Ciebie perkers. http://steamcommunity.com/id/lelelellel/

I pamietaj ze w internecie wszystko zostaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Riva to jest jego drugie konto rozumiem? To po co unban? widać, ze lubi haxować, i jeszcze obraża, ja tam nie będę za nim tęsknił i większość graczy pewnie też...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Riva to jest jego drugie konto rozumiem? To po co unban? widać, ze lubi haxować, i jeszcze obraża, ja tam nie będę za nim tęsknił i większość graczy pewnie też...

Worek, ale to my mamy "władze" i w kazdej chwili mozemy go zbanować, ja wole go bardziej osmieszyć i pokazać jaki jest mierny ze musi się odpalać :) nie jest sztuką zbanować typa, trzeba zrobić tak zeby odechciało mu sie grać w ta gre :)

ps. tak to jest jego stare konto.

zamykam /// Cattleya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.