Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

ParKerS88

[Ban](ParKerS)

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz dostajesz bana za obrażanie, ostatnio od Rivy (2017.06.11).Tym razem ode mnie za obrażanie gracza Macjek z powodu małej ilości fps. Pod koniec mapy awp_ice zaczynasz go wyzywać za to, że masz słabszy komputer tak samo na następnej mapie awp_soviet. Po kilku minutach pojawił się powód.

http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170618-103357-awp_ice_csgo_tk2.dem

http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170618-105325-awp_soviet_v1_tk2.dem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bana od rivy dostałem za niesłuszne wh i został zdjety a za wyzywanie dostałem na 3 dni .

Dostałeś bana na 3 dni za wyzywanie viewtopic.php?f=63&t=769 (post z banem od Rivy).

Teraz wyzywałeś Macjek za to, że ma małą ilość fpsów. Zrobiłeś sobie 7 dni przerwy i znów wyzywasz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na serwie jest duzo ludzi co cały czas wyzywaja i dostaja bana na 30 min po 3 ostrzezeniach. Ja bez ostrzezenia dostałem perma a poza tym wyzywanie to nie jest powód do perm.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Na serwie jest duzo ludzi co cały czas wyzywaja i dostaja bana na 30 min po 3 ostrzezeniach. Ja bez ostrzezenia dostałem perma a poza tym wyzywanie to nie jest powód do perm.

Powiedz mi kto często wyzywa najlepiej demka wyślij. A w kwestii ostrzeżeń dostałeś ostatnio przy banie od Rivy. Sama forma bana jest ostrzeżeniem.

Decyzję w kwestii bana niech Woreq podejmie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Bodajże Romet wyzywał ze mna tego typa i dostał tylko muta a ja bana perma dobrze rozegrane

Romet dostał muta bo przeprosił za zachowanie,poza tym oni powiedział kilka złych,nieodpowiednich słów-dostał kare. A ty cały czas na niego cisnąłeś.

Decyzję w kwestii bana niech Woreq podejmie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Od razu pewny z obraze? No sorka.. wbrew wszystkiemu jest to przesada.. ostrzeżenie słowne i ew mute na kilka godzin, a nie perma.. pewna to ja nie daje nawet jak ktoś mnie obraża..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Od razu pewny z obraze? No sorka.. wbrew wszystkiemu jest to przesada.. ostrzeżenie słowne i ew mute na kilka godzin, a nie perma.. pewna to ja nie daje nawet jak ktoś mnie obraża..

Kolpak a ty w ogole czytasz regulamin i to co jest wyzej napisane czy tylko przewijasz scrolem?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Sam już nie wiem co z Tobą zrobić ParkerS, cały czas się pojawia twój nick, czy to obrażanie, czy to oskarżenia o haxy, wciąż tylko Ty i Ty. Nie rozumiesz, że robisz źle i nie akceptujemy takiego zachowania? Czy tak trudno to sobie wbić do głowy? Nie wiem co dalej, muszę się poważnie zastanowić i pogadać z innymi, póki co sobie odpocznij od cs'a, ochłoń trochę...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak czytam, nawet znam. Wiem że wysokość kary należy do admina.. i tak czytam.. nawet wiem o co chodzi a propo tej sytuacji.. Ale co ja tam mogę wiedzieć.. Nie wtrącam się już

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem ban powienien zostac na 7 dni, albo sie ogarniesz typie albo nastepnym razem dostaniesz perma za wyzywanie. Albo sie umiemy bawic albo sie nie umiemy i wyzywamy gdzie indziej, nie u nas !!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moim zdaniem ban powienien zostac na 7 dni, albo sie ogarniesz typie albo nastepnym razem dostaniesz perma za wyzywanie. Albo sie umiemy bawic albo sie nie umiemy i wyzywamy gdzie indziej, nie u nas !!!

Gdyby to było jednorazowo, lecz kilka razy gracz muta/gaga dostawał według mnie jest to recydywa:

Zablokowano 28.05.17 11:09:09

Czas blokady 1 hr (Expired)

Powód odblokowania no reason present

Odblokowano przez Admina CONSOLE

Wygasa 28.05.17 12:09:09

Powód Obrażanie, brak szacunku do innych graczy

Zablokowano przez Admina Grant

Zablokowano 30.04.17 12:15:21

Czas blokady 6 hr (Expired)

Wygasa 30.04.17 18:15:21

Powód Other

Zablokowano przez Admina CHUDZIELEC

Zablokowano 02.05.17 13:45:13

Czas blokady Session (Expired)

Wygasa n/a

Powód Gagged through BaseComm natives

Zablokowano przez Admina CONSOLE

Zablokowano 02.05.17 13:44:31

Czas blokady 6 hr (Expired)

Wygasa 02.05.17 19:44:31

Powód kłótnie

Zablokowano przez Admina Grant

Zablokowano 29.04.17 23:15:36

Czas blokady 30 min (Expired)

Wygasa 29.04.17 23:45:36

Powód Insult players

Zablokowano przez Admina Cipek

Zablokowano 24.04.17 17:35:46

Czas blokady 1 hr (Expired)

Wygasa 24.04.17 18:35:46

Powód obrazy innych

Zablokowano przez Admina Semi

Powód

Zablokowano przez Admina Beliver

Ewentualnie niech gracz dostanie perm. muta/gaga zamiast perm. bana

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

jestem za perm gag+mute, jak nie umiesz współżyć z innymi graczami to skup się tylko na strzelaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Długa ma być jeszcze ta przerwa?

A ogarnąłeś się? Może jakieś "postaram się być bardziej grzeczny" czy coś w ten design....

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przemyślałem swoje zachowanie i jest to bardzo niemiłe wyzywanie kogoś i nowe postanowienie żeby się tak nie spinać i nie wyzywać.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Odbanować go bez możliwości pisania i mówienia. Tak wiele miał już tych blokad że w przypadku kiedy by na mnie padło to dostał by perma na voice i czat.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja uważam że należy mu się jeszcze jedna szansa.. tak wiem że jest to kolejna.. ale miał miesiąc przerwy od gry u nas na serwerze (mimo że kara miała trwać 7dni?). Miesiąc czasu robi swoje i myślę że chłopak ogarnął się wystarczająca aby dać mu tą szanse ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

dobra dostajesz ostatnią szansę, odbanowałem Cie... i chyba nie muszę przypominać co się stanie jeśli się pojawi cokolwiek na Twój temat, jakieś wyzwisko kogoś, albo nieprawidłowy tekst na czacie, wylatujesz od razu bez jakiejkolwiek dyskusji...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.