Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

h4x.

???

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick, steam ID: ???, STEAM_0:1:130049445

2. Krótki opis sytuacji: Wszedłem pograć na serwer, na koncie z 30h. Gracze zaczęli płakać, że mam czity(głównie jakiś dzieciak o nicku "Romecik") i wpisali voteban.

3. Czas zdarzenia (dokładny dzień, godzinę i rundę): Przed chwilą.

4. Mapa, na której miało miejsce zdarzenie: minecraft?

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji: http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170628-151715-awp_ice_csgo_tk2.dem

6. Czego oczekujesz po interwencji: Ukarania osób, które wpisały voteban.

Wstawiłem link do mapy, która była przed minecraft, gdyż tamtej nie ma jeszcze w GOTV.

Pozdrawiam, h4x.

@@EDIT

Link do minecraft: http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170628-153549-awp_minecraft_tk2.dem

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Do czasu wyjaśnienia, jeśli da rade, graj pierwszym kontem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ban jest tylko na 3h, ale chciałbym żeby wszystko zostało wyjaśnione.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Mam chwilę czasu, obejrzę demo i opisze co i jak...

EDIT: Po obejrzeniu demek na moje oko po prostu zajebiście strzelasz z awp, sprawdzałem Cie w grze nie raz na spect, na moje jesteś czysty :) co do votowania, osobny temat.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

voteban i votekick jest stanowczo nadużywany.... jak ktoś jest 2 w tabeli to kickuje 1 osobe by samemu być pierwszym... albo kickują się dla zabawy

powinny być kary za nadużycia tych opcji..!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

I co będziecie pilnować tego cały czas? Wątpię... Jeśli się bawią to usuwamy plugin od votów i koniec sprawy, albo ustawić na 100% i liczyć na to, że znajdzie się chociaż jeden mądry...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Moim zdaniem najlepiej usunąć plugin odpowiadający za te komendy, gdyż większość graczy na serwerze to dzieciaki, które cały czas płaczą, gdy ktoś ich zabije...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Moim zdaniem najlepiej usunąć plugin odpowiadający za te komendy, gdyż większość graczy na serwerze to dzieciaki, które cały czas płaczą, gdy ktoś ich zabije...

Byłem przy tym i wszystko widziałem, nawet ja się dziwiłem, że tak dobrze strzelasz, no i nie powiem, krew mnie zalewała jak odbierałeś mi 15 pkt.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
I co będziecie pilnować tego cały czas? Wątpię... Jeśli się bawią to usuwamy plugin od votów i koniec sprawy, albo ustawić na 100% i liczyć na to, że znajdzie się chociaż jeden mądry...

Dobry pomysł, jeżeli to nie pomoże to wtedy się usunie

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Byłem przy tym i wszystko widziałem, nawet ja się dziwiłem, że tak dobrze strzelasz, no i nie powiem, krew mnie zalewała jak odbierałeś mi 15 pkt.

toć on jest słaby ;D

zamykam /// Cattleya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.