Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

Quentay

[BAN] ☞Fuja★★Rka ☜ 乇ムらㄚ

Rekomendowane odpowiedzi

☞Fuja★★Rka ☜ 乇ムらㄚ ID 76561197960287930

Grałem na smurfie cheatując ,bo koledzy z serwera chcieli zobaczec jak dzialają i je włączyłem...Później wszedł admin lub gracz nwm, I dał mi bana permamentnego. Ale się przyznałem że cheatowalem bo oni chcieli . A dziś grałem na serwerze i był ten sam admin lub gracz i się przyznalem że to ja byłem na tamtym końcie i znów dostałem perma.

12.08.2017

awp_soviet_v1_tk2

http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20170812-200140-awp_soviet_v1_tk2.dem

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Bana dostaleles bo nie ma korzystania z roznego rodzaju oprogramowan na serwie, a jako ze sie przyznales do tego to po uzgodnieniach z cipkiem dostales bana rowniez na tym koncie. Powinienes od razu wyrwac bana na ip, a co do wczesniejszego bana pamietam te cala sytuacje aa wszystko potwierdzic moze Maxiu :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Złożyłeś najbardziej absurdalny wniosek od kiedy istnieje te forum, rzecz oczywista, że za używanie niedozwolonych skryptów dostaniesz bana permamentnego, jeszcze jak na innych kontach to wtedy ban leci na IP.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak, haxowałeś, hax to hax nie interesuje mnie jakim kontem, ważne że na serwerze...ale już Ci to tłumaczyłem i kolejny raz nie zamierzam.

zamykam /// Cattleya

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.