Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

Rekomendowane odpowiedzi

1. mef1k STEAM_0:0:143065897

2. dostalem muta juz jaksi czas temu i nei gralem rok na serwie. teraz wracam powolutku i bez rozmowy nei ma sensu gra :)

3. nie wiem z pol orku na pewno czy nawet riok temu

4. Mapa, na której miało miejsce zdarzenie - i dont knew

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji demo znajdziesz tu - nie ma

6. Czego oczekujesz po interwencji... - unmuta :) danie mi nowej szansy otworzenia nowego rozdzialu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jakiś czas temu, gdy dostał gaga na serverze awp czuł potrzebę dodawania mnie na Steamie, żeby mi ubliżać. Osobnik bardzo wyrafinowany jak widać po zachowaniu :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

mef1k oczywiście jest szansa zebyś otworzył nowy rozdział u nas na serwerach ale wiesz ze kolejnej już nie bedzię i musisz się bardzo pilnować?!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szansa jest zawsze tak jak pisał Riva. Ale zdajesz sobie sprawę z czym to się wiąże prawda? Czego wymagamy i oczekujemy od Ciebie?. Bo w przypadku w którym dostaniesz szansę a zachowania nie poprawisz nie będzie taryfy ulgowej a już na pewno kolejnej możliwości "przebaczenia".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ja bym szansy nie dawał, miałeś już kilka jeśli dobrze kojarzę i ich nie wykorzystałeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam sie ze słowami Rivy i Semiego. Ja jestem za tą ostatnią szansą, gracz miał już kilka szans lecz ta będzie decyzująca,ostateczna. Nie wykorzystasz jej to poczujesz na własnej skórze konsekwencje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawiałem z mefikiem już na priv, dałbym te drugą szansę, chociaż nie wiem jak to będzie na dłuższą metę. Ta jedna, jedyna szansa się należy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeżeli pofatygował się na forum i piesze ten post sądzę że zależy mu na unmucie i chyba tak łatwo go nie zaprzepaści ;) pożyjemy zobaczymy jak będzie naprawdę :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

witam i jak :) dopeiro co na kompa weszlem hehe :) owszem przydal by sie unmucik bo zabijanie to nie jest do konca to czego oczekuje od waszego serwa heheh rozmowa jest kluczem hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ty sobie chyba jaja z nas robisz pisząc w ten sposób. Jak jakimś cudem dostaniesz szansę to ode mnie możesz się spodziewać jeszcze surowszej kary bo mimo krótkiego zapoznania zdążyłem zanotować jak bardzo toksyczny jesteś i nie będę się powstrzymywał. Ogarnij się człowieku.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem, może się mylę, ale czy nie pomyliły Ci się z tym mutem konta ? bo perm muta dostał mef1k ale ten http://steamcommunity.com/profiles/76561198107185266 , ale to na tym koncie nie można wbić na serwer prawda ? No tak bo ma permbana (od razu mówię nie dostaniesz ub na 1 koncie chociaż ban był za długi) a na Tym drugim koncie na sb nie widnieje żaden mute tylko gag od admina na 1 week wiec odzywać się mogłeś, oczywiście teraz mówię o koncie które Ty podałeś http://steamcommunity.com/id/dfffffffffffffffffffff669/ , no dobra możesz mówić to nie moje konto nie znam gościa ale macie się w znajomych też to sprawdziłem :) Wiec jeżeli nie wymyślisz mi dobrego wykrętu z tej sytuacji dokładam jeszcze bana za multikonto i po sprawie , bym był za unmutem i odpuścił multikonto bo w końcu postarałeś się i napisałeś to odwołanie ale z wiadomości na sb dostałeś nie dawno tego gaga za złe zachowanie na czacie i nie widzę żadnej poprawy :) Daje Ci czas na obronę, bo w końcu też się mogłem pomylić :) Pozdrawiam Maxiu :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

nie no operuje na tym kocnie co pdoalem, fakt mam zjebany mikrofon ale ponoc nawet jak naciskam przycisk to nie widac ze cos gadam tez mnei to zastanawialo wiec to znaczy ze mute siedzi i na tym koncie :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
http://terytoriumk2.gameme.com/playerinfo/44744 ale to to nie wiem co to tak ja sie nie mam co bronic bo ja nie mowile mze nie mam bana haahhaa!!! mam aban na koncie ktorym gralem od pcozatku taki btyl warunek. na tym co teraz gram to moej drugie konto i tego nie ukrywam dostalem bodajze na pol roku no wlasnie sobei na nim wbilem i patzre ze mam muty i gagi :D no dziwne bo tamto konto 1 jest niesitotne ma perma wiec mam to w dupie nie walcze o to chce poporstu unmuta na tym koncie co teraz wchodze i czasem sobie pykam a jest to http://terytoriumk2.gameme.com/playerinfo/104447. czekam na odpwoeidz z czego ja mam sie bronbci skoro ja mowie wszystko wprot i otwarcie jak ejst :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wiem że nie powinnienem tego pisać ale mefik, KURWA MAĆ PISZ POPRAWNIE. Walić błędy ortograficzne (w końcu jesteśmy ludźmi) ale włóż trochę siły by napisać coś, co da się odczytać bez zatrzymywania się i pytania:"co to kurwa jest?!".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Fakt język inny ale z tego co mi się udało wywnioskować: przyznajesz się, że to twoje drugie konto (multikonto),

masz muta na jednym i drugim koncie a starasz się o unmuta. Widać chęci, starasz się mocno to widać bądźmy ludźmi, proponuje ostatnia szanse albo bawisz się grzecznie albo lecisz z serwera (ban na oba konta).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kolego.

Perm muta masz na tym koncie:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198107185266

STEAM_1:0:73459769

Muty czasowe dostawałeś na tym koncie, na które się teraz odwołujesz

http://steamcommunity.com/id/dfffffffffffffffffffff669/

STEAM_0:0:143065897

Ostatni czasowy mut na to konto był nałożony: 30.11.17 przez Kubusia. Więc na pewno nie masz muta, na koncie na które się odwołujesz. Mogę to nawet sprawdzić w grze (jak będziesz grał) bo wtedy widać kto jest wyciszony z danych graczy. Ale na moje masz coś po prostu z mikrofonem i tyle.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
z mikrofonem mam cos :) ale kurde ponoc nawet jak klikam przycisk moj nick snie wyswietla sie w lewym dolnym rogu..

Może ustawienia sprawdź czy masz wgl włączony czat głosowy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, sprawdziłem na serwie przez panel i mefik ma muta. Nałożony był już dosyć dawno temu przez Cipka, więc nie wiem czego nie widzicie :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A wejdź w SB Kubuś i sprawdź konto, które podał do odnotowania. Merfik dodaj mnie do znajomych. Jak zobaczę Cię w grze to odmutuje. Pamiętaj tylko, Że to Twoja ostatnia szansa

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Swoją szansę miałeś Mefik. Dzisiaj pokazałeś, że jednak Ci nie zależy. Z tego miejsca dostajesz perm muta i gaga. Bez jakiejkolwiek kolejnej szansy. Byłeś ostrzegany przeze mnie przy składaniu odwołania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta