Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

Monster

Monster

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick:Monster,SteamID:STEAM_0:1:151042985

2.Gdy wbiłem na serwer awp i powiedziałem "elo wszystkim"dostałem mute

3.Zablokowano 28.09.17 15:15:3

4.ZVK

5.Brak screena

6.Oczekuje odmutowania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Permmute od admina CPS, niech się wytłumaczy..

Ja to widzę tak - wiele było ostrzeżeń w Twoją stronę, że mikrofon od 16 wzwyż, nie dostosowałeś się x razy do regulaminu, licząc ile nazbierałeś tych blokad głosowych (50 razy), dlatego w końcu poszedł perm na rozmowę głosową.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak gracz był już mutowany 50razy. Mute był nadany ponad miesiąc temu, istnieje opcja "ostatnie koło ratunkowe", a tak serio ostateczna szansa: nie umiesz się zachować to spowrotem dostajesz perm muta bez możliwości unmutowania. Wiele z tych mutów jest za wiek " mikrofon 16+". Proponuje spotkanie w weekend (monster,osoba która podejmuje decyzje (któryś z headadminów,właścicieli) i jeśli będę mógł też ja) na ts3 w celu sprawdzenia czy twój głos jest znośny (czy masz mutacje). Sam jestem za po sprawdzeniu czy gracz jest po mutacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kiedy to było? Dopiero teraz Ci się przypomniało że masz muta ? Mikro po mutacji to po pierwsze, po drugie jak nie ma admina wyzywasz graczy więc jak to wytłumaczysz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie wiem Monster czy się zmieniłeś czy też nie, ale ja sam jakoś większych problemów z Tobą nie miałem, jeżeli był jakiś problem z nadużywaniem mikrofonu czy jakieś wyzwiska na czacie to wystarczyło upomnienie. Z czatem też pamiętam kiedyś zwróciłem Ci uwagę już w wiadomości na priv i nawet na czacie nie było wyzwisk. Nie wiem jak jest z Tobą teraz, z przyjemnością jak będę miał chwilę to zajrzę na te Twoje wypociny pismne. Może przez ten czas rozumu przybyło i już nie będzie problemów z Tobą. Jak dla mnie dałbym szansę.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze? Wiem CPS jakie jest Twoje nastawienie. Ale pisząc krótko, ja jestem na unmutem. Mimo tych wielu sytuacji z nim związanych. Wiem jakie były z nim problemy, nie raz dostał muta/gaga ode mnie, miejmy po prostu nadzieje że się ogarnął chłopak. Nam w razie czego nie szkodzi dać ponownie perm muta ;p

EDIT: Po rozmowie z Cipkiem. Dostajesz unmuta.. ale polecam uważać na to co robisz, piszesz, mówisz gdyż jest to Twoja ostatnia szansa. Nie zmarnuj jej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta