Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • witamy na forum TK2 z silnikiem IP.Board!
  • logowanie za pomocą "starego" loginu i hasła
  • nic nie trzeba zmieniać!
  • zapraszamy na nowy serwer COD MOD!
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

connect.png
Gametracker
Prośba o kanał TS

Rdd

Rd

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick, steam ID: Rd STEAM_1:1:175383368

2. Krótki opis sytuacji: Nagle ban

3. Czas zdarzenia (dokładny dzień, godzina i runda): 18.01.18 18:04:50 runda 13

4. Mapa, na której miało miejsce zdarzenie: de_dust2

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji: http://137.74.0.202/gotv/27016/auto-20180118-184432-de_dust2.dem

6. Czego oczekujesz po interwencji... UB

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pierwsza uwaga wchodzisz shortem dokładnie 18:24 nie widzisz gracza, ale już zaczynasz strzelać. (Prawdopodobnie mogłeś słyszeć strzały dlatego wychodziłeś z "prifire" ta akcja nie jest najważniejsza tą jeszcze rozumiem.)Ale druga akcja 19:34 spoglądasz na shorta niczym celownik na modelu gracza ct drugi raz spoglądasz 19:36 centralnie na modelu gracza ct. 20:06 znowu celownik na graczu przez ścianę.

1. 18:24

2. 19:34

3. 19:36

4. 20:06

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

18.24 Kiedy się tam patrzę widze tylko smoke wieć zignorowałem wcześniej jest info że all długa. Patrzyłem sie na smoke 18.18 nie było nic widać sam gracz TT mało widział więc jak miałem go zobaczyć. Potem ten strzał z deagla tez zignorowałem bo miałem swojego na plecach ale poszedłem to sprawdzić ale on się cofnął. A ten celownik przez ściane to nie mierzenie tylko przesunięcie ponieważ ruszałem na A

19.34 ja nie wiem co ty tam widziesz to samo 19.36 Gość strzela do mnie z ak i awp zostawam awp i zajmuje się ak co jest tutaj nie tak

20.06 na tym czasie nic nie ma trup na gali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A ile był na 1.6 jak się gra to trzeba się z tym liczyć że dostanie się bana a potem oceniają cię ludzie którzy mają małe doświadczenie w szukaniu odpałów a kilka banów dostałem za to że grałem za dobrze byłem rozpisywany kilka razy na serwerowni i nie było dowodów aż wreszcie nie dostałem ub bo chcieli sie mnie pozbyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja wszystko rozumiem, ale spoglądanie na sprawę przez pryzmat innych serwerów jest dla mnie co najmniej śmieszne.

To jak ocenianie człowieka że jest milionerem bo w przeszłości udało mu się wygrać w uj siana. Co z tego że dziś może mieć więcej długów niż kasy, ty i tak nazwiesz go milionerem.

Nie znam gościa, ale kurde ludzie bez przesady. Rozpiszcie mu to gdzie haksował lub nie, jeśli faktycznie haksował zostawcie bana, jeśli nie (bo być może gra lepiej niż dobrze) to go od banujcie, niech gra. Jeśli oszukuje, będzie oszukiwać po raz kolejny - trzeba mieć na niego oko.

ZARAZ Z EDYTUJE POST bo z przyjemnością oglądam to demo.

1. 18:24 - ja tu nie widzę żadnego prefire. Najnormalniejsza w świecie akcja gdzie dobiegasz do bsa żeby pomóc przy bronieniu - przebiegł nie został trafiony, cofnął się, Wcelowany w ciemnię, bo przy midzie nie widać terrorysty. Widzi że ma kumpla za plecami więc olał temat. leci na bs A.

2. 19:34 - ja również nie widzę tutaj nic. Zwolnij odtwarzanie do 6% wtedy dokładnie zobaczysz, bo przy 1/4 prędkości owszem wydaje się to celowaniem na model - według mojej opinii jest to raczej odwrócenie kamery żeby móc bardziej słyszeć prawą stronę (przynajmniej ja tak robię)

3. 19:36 - nic nadzwyczajnego według mnie typ uciekł na longa, nie ma go na autku więc będzie zbiegać do bsa - gość zmniejszył sobie kąt nie zostawiając przeciwnikowi miejsca do strzelania w przypadku wymiany ognia.

4. 20:06 - właściwie chodzi o ruch celownika z paki na galę, podczas tegoż ruchu celownik zatrzymujący się w połowie drogi na ścianie gdzie po włączeniu xraya widać kontur gracza CT. Tak owszem to jest według mnie jedyna akcja która nie ma żadnego racjonalnego wytłumaczenia. Nie jest dla mnie tłumaczeniem gry na słuch dlatego, że w początkowych rundach gdy zostaje 1/1 a paka jest plantowana na A - ja słyszę pikanie bez żadnego problemu (nie mam żadnych słuchawek specjalnych - zwykłe od telefonu) a on patrzy na B czy tam nie ma przeciwnika..

Gość czuje się dobrze jako grający shorta to widać, nie podpala się zbytnio gra swoje, strzela dobrze i dobrze kontroluje giwere.

No chyba że się mylę, mam do tego prawo nie jestem żadnym dobrym graczem - takim zwykłym niedzielnym, jednak zachowanie pewnych jednostek doprowadza mnie wręcz do irytacji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak dla mnie kolega ma dobrze skonfigurowanego triggera albo jakieś inne gówienko. Widać gołym okiem ze kolega kupił niedawno konto na allegro albo dostał od znajomego. Ban zostaje.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Widzę nawet triget się na demku znalazł hoho

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Między 19 minutą demka a banem (20;20min), zdradziłeś wszystko konkretne wh w tym momencie widać jak na tacy + przeskoki celownika niby normalne ale nie do końca i za każdym razem + to poruszanie się jak typowy bot, obejrzałem to demko i stwierdzam że ban był słuszny i już na naszych serwerach nie zagrasz, Dziękuje i Pozdrawiam D'n'M! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ale on przez ostatnie 2 tyg. ma 62% HS dodam ze zaden z prograczy tyle nie ma. Zreszta widać ze typ zaczoł na tym kncie grac 3 tygodnie temu bo to sprawdziłem. Ot nie tylko my mamy takie zdanie. http://max-play.pl/topic/6145-rd/

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.