Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • witamy na forum TK2 z silnikiem IP.Board!
  • logowanie za pomocą "starego" loginu i hasła
  • nic nie trzeba zmieniać!
  • zapraszamy na nowy serwer COD MOD!
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

connect.png
Gametracker
Prośba o kanał TS

shedy

[BAN] Lady XTC

Rekomendowane odpowiedzi

Lady XTC - administratorka serwera 1v1 z dniem 31.01.2018r. traci uprawnienia administratora naszej serwerowni i otrzymuje permamentnego bana za korzystanie z Wallhacka.

Decyzja została podjęta po przeanalizowaniu demek:

- Matchmaking: Cobblestone (wygrana 16:13) 39 fragów. Obejrzane przez administratorów: shedy, Deasily, RIVASTARR. Link: https://drive.google.com/open?id=12q475TndVkSVSt-VKvAXR33Z1D7vUUP_

- serwer tk2 5v5: Mirage (wygrana 16:8) 47 fragów. Obejrzane przez administratorów: shedy, Deasily, RIVASTARR. Link: http://137.74.0.202/gotv/28015/2018-01-28-1948-6d6f-de_mirage-terroists-vs-counterterroists.dem

Niektórzy z nas widzieli jeszcze inne pojedyncze demka, a także POV z gry razem na matchmakingach i serwerach TK2. Znaleźliśmy połączenie z innym kontem z VAC Banem na CS:GO i permamentny ban na innej serwerowni.

Wszyscy trzej, mający doświadczenie prawie 3 tysięcy godzin każdy w CS:GO, stwierdziliśmy jednogłośnie korzystanie z Wallhacka.

Próba konfrontacji na Teamspeaku nie powiodła się, Lady XTC miała lossy z powodu internetu i po chwili wyszła. Z racji, że nie wiemy czy jest to prawda czy też nie, to oficjalnie się tego nie doszukujemy. Były także rozmowy prywatne dwóch z w/w adminów na Steamie, ale z racji tego, że są prywatne, także je ignorujemy.

Bardzo nas cała sytuacja boli, gdyż zdążyliśmy już cię poznać i polubić. Szybko poznała cię duża część z naszych graczy i cała sprawa jest strasznie niekomfortowa, ale na ten moment taką podejmujemy decyzję i czekamy na ewentualną odpowiedź.

Jeżeli istnieją jakieś dowody na niewinność to prosimy o przekazanie ich, najlepiej tutaj - oficjalnie. Żadnych powiązań z organizacją eyesports, w której Lady podobno gra jako stand-in, nie da się sprawdzić w żaden sposób, nie ma żadnych wpisów. Na Teamspeak'u za nim dostała timeout mówiła o możliwości pokazania gry na streamie z użyciem OBSa. Niestety takie rzeczy da się ominąć, znane są nawet takie przypadki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

O Boże, co tu się dzieje!? No tego to się nie spodziewałem. Chociaż podejrzenia przez jakieś momenty sam miałem, bo na serio były akcje podejrzane, i to nawet sporo tych akcji. No ale cóż, przykro mi z tego powodu, bo generalnie kto by nie chciał tak strzelać, jak ona? No ale jak człowiek się dowiaduje, że Lady używała wspomagaczy, to aż nie wiadomo co powiedzieć. No straciłem szacunek.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wowww (znaczy nie takie wielkie) wczoraj 1 raz grałem z Xtc mixa i zauważyłem dziwne akcje, znaczy nie ja pierwszy, już dostawałem zgłoszenia o dziwnym graniu, tak że jeszcze trochę i też została by prześwietlona, więc to mnie nie dziwi, co tu dużo mówić pierwsza z dwóch opcji okazała się prawdą (1 to czity 2 to talent), ale Lady oczywiście może się bronić, lecz jeżeli nie przedstawi konkretnych dowodów ( w co wątpię) to już na naszej serwerowni nie pogra! Dziękuje Pozdrawiam D'n'M!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

powodzenia zycze jej w zdobywaniu trofea xD, Zamiast VP na majora do bostonu mogliśmy ja poslac jako team jednoosobowy :) zapewne by wrocila z odznaka jakas xD :santa:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Hmm, tak się kończy za szybkie dawanie uprawnień, chociaż ja nie mam do nikogo pretensji. Na przyszłość trzeba uważać. W weekend z ciekawości obejrze demka, bo mnie uwiodła tym swoim strzelaniem. :))

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Cóż by tu powiedzieć. Drejn miał rację, że nie wierzył w tą laskę xD

Zaskoczony jestem szybkością akcji, ale niezbyt werdyktem, bo sam miałem sporo wątpliwości. Na serwerowni grają gracze o słabszych umiejętnościach, ale także dobrzy czy bardzo dobrzy. Mimo to Lady wyróżniała się nie tylko samym strzelaniem, co również stylem gry. Po obejrzeniu kilku rund demka nie ma wątpliwości dlaczego, aczkolwiek nie zdziwiłbym się, gdyby poza wh były inne dodatki, ale to już nie ma najmniejszego znaczenia.

Hmm, tak się kończy za szybkie dawanie uprawnień, chociaż ja nie mam do nikogo pretensji. Na przyszłość trzeba uważać. W weekend z ciekawości obejrze demka, bo mnie uwiodła tym swoim strzelaniem. :))

Z tym też różnie bywa. Jak wpadnie Liwia to może opowie Ci co tam u Dragonka, który szmat czasu pykał na serwerach a później okazało się, że "jechał na wspomaganiu".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dla leniwych, przedstawiam rundę na mapie mirage, gdzie nie tylko występuje WH, lecz również inne cuda m.in "Triggerbot"

Nauczka dla Beliver'a i przestroga dla innych na przyszłość, nie przyjmujemy zbyt pochopnie nowych graczy do ekipy.

Powodzenia Lady XTC i do zobaczenia już niedługo na IEM w Katowicach, gdzie będziesz reprezentować swoją drużynę fake - Eyesports Female.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nom lady XTC gra dziwacznie to fakt. Może ma jakieś wspomagacz ale dziwie się, że to dopiero teraz wyszło. Wiem, że administracja sama grała nieraz z nią mmy i nic nie mówiła tak samo podczas gry na serwerach 1vs1. Należy według mnie sprawdzić demka z jej gry najlepiej wyrywczo przez kilka osób doświadczonych w csku. Kwestia rozmowy przez ts3 to nic dziwnego ma problemy z połączeniem internetowym jestem tego pewny. Teraz czekamy na reakcje Neli która pomoże ocenić fakty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nom lady XTC gra dziwacznie to fakt. Może ma jakieś wspomagacz ale dziwie się, że to dopiero teraz wyszło. Wiem, że administracja sama grała nieraz z nią mmy i nic nie mówiła tak samo podczas gry na serwerach 1vs1. Należy według mnie sprawdzić demka z jej gry najlepiej wyrywczo przez kilka osób doświadczonych w csku. Kwestia rozmowy przez ts3 to nic dziwnego ma problemy z połączeniem internetowym jestem tego pewny. Teraz czekamy na reakcje Neli która pomoże ocenić fakty.

Podczas gry niestety ciężko jest wszystko wychwycić, tym bardziej że w sytuacjach gdy patrzy na ciebie więcej osób zachowujesz się inaczej - starasz się aby nie było to aż tak oczywiste. Co do problemów z internetem to tylko wspomniałem, że nie wiemy co i jak ale też jestem pewny, że nie było to żadnym wymijaniem się od rozmowy bo dużo razy te lossy u niej widzieliśmy.

Co do komentarza Neli to owszem czekamy żeby się odezwała. Ale z racji tego, że nie nic się jeszcze nie wydarzyło ani nie wyświetliła nawet tematu ze swojego konta to szanse są raczej nikłe. Z rozmów innych osób usłyszałem, że post widziała. Poczekamy jeszcze kilka dni i temat zamkniemy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Podczas gry niestety ciężko jest wszystko wychwycić, tym bardziej że w sytuacjach gdy patrzy na ciebie więcej osób zachowujesz się inaczej - starasz się aby nie było to aż tak oczywiste. Co do problemów z internetem to tylko wspomniałem, że nie wiemy co i jak ale też jestem pewny, że nie było to żadnym wymijaniem się od rozmowy bo dużo razy te lossy u niej widzieliśmy.

Co do komentarza Neli to owszem czekamy żeby się odezwała. Ale z racji tego, że nie nic się jeszcze nie wydarzyło ani nie wyświetliła nawet tematu ze swojego konta to szanse są raczej nikłe. Z rozmów innych osób usłyszałem, że post widziała. Poczekamy jeszcze kilka dni i temat zamkniemy.

boostowala xD hehe

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak jak Shedy napisał, ciężko jest wychwycić podczas gry. Ale grając z nią dało radę zauważyć, że miała niesamowite wyczucie, w jakim miejscu znajdował się przeciwnik. No i jeszcze te idealne tajmingi... Nie zdarzało się to zawsze, ale było to nadwyraz dużo bardziej zauważalne niż u innych graczy.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za ograniczenie mi wolności słowa które nie łamie w żaden sposób regulaminu cofam wypowiedź.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Pisz sobie pisz w takim razie co chcesz o kim chcesz. Twoje zdanie po tym co pokazałaś liczy się tyle co gówno na chodniku, z obrzydzeniem się spogląda i zastanawia kto takie coś stworzył :D

Nie pozdrawiam, do nie zobaczenia.

EDIT: To ja tu w poście szanuje twoją prywatność nie cytując konwersacji, które znam a ty wklejasz rozmowę prywatną z kimś o czymś kompletnie nie związanym i ci nie pasuje XD. Szkoda, że brzydzę się tobą za bardzo żeby coś jeszcze dopisać :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Pisz sobie pisz w takim razie co chcesz o kim chcesz. Twoje zdanie po tym co pokazałaś liczy się tyle co gówno na chodniku, z obrzydzeniem się spogląda i zastanawia kto takie coś stworzył :D

Nie pozdrawiam, do nie zobaczenia.

EDIT: To ja tu w poście szanuje twoją prywatność nie cytując konwersacji, które znam a ty wklejasz rozmowę prywatną z kimś o czymś kompletnie nie związanym i ci nie pasuje XD. Szkoda, że brzydzę się tobą za bardzo żeby coś jeszcze dopisać :D

Shedy mimo wszystko proszę o kulturę tutaj. Rozumiem obrzydzenie, jednak mimo wszystko wstrzymuj się troszkę.

Widać wywiązała się tutaj niezbyt ciekawa rozmowa. Skoro XTC nie ma nic na własną obronę temat zamykam aby uniknąć niepotrzebnych spin. Ban zostaje

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
OFICJALNE OŚWIADCZENIE NELCI.

Dzień dobry :D Na WH się zdarzyło to i tamto, ale Triggerbota mi zarzucać to już nie ładnie. Co mogę powiedzieć, grając od 2k7 w tą grę Ona mi się totalnie nudzi, postanowiłam sobie to odnowić jakoś, poczułam tą świeżość. Zbytnio się z tym nie kryłam więc nie wiem po co do analizy były aż trzy osoby, perfekcyjny timing pozwalał mi na najdokładniejszy CP jakikolwiek kto sobie może to wymarzyć. Teraz powiem coś do ludzi z wczuty, którzy mają osiągnięcia zapisane tylko i wyłącznie w postaci Global Elity. Panowie, CS GO się skończył i jeżeli myślicie, że POWAŻNE traktowanie gry komputerowej da wam jakikolwiek respect czy coś, jesteście w wielkim błędzie.

Riva- Profesjonalny antycheat, doświadczenie posiadający tylko z DEMOUI i spowalniania demka, pomijam to, że jeszcze dwie osoby latają odpalone na serwerze, które są z wami naprawdę blisko :)

Majki- Doświadczenie zerowe co do sprawdzania haxów, wychwycił triggera z AWP którego nie było. Wyjątkowo chamski człowiek.

Co do odpału WH dostałam od członka ekipy TK2. Poznałam wiele miłych osób i z nimi będę utrzymywać kontakt, dowidzenia.

Wyciąganie rozmów po "pijaku" mija się bardzo z tematem, na który odpowiadasz, po za tym nie możesz oceniać jaki jestem, bo nie znasz mnie z życia prywatnego, więc zarzuty do mnie są akurat zbędne. Traktujemy grę "fair" bez haxów, gramy 4FUN i prowadzimy tą sieć dla siebie również z czystej przyjemności. Jeśli uważasz, że CS:GO się skończył, to po co te wszystkie Twoje kłamstwa z rozmów prywatnych na steam np. "mam kontrakt!!!". Sama podchodziłaś "poważnie" do tej gry, grając na haxach, jesteś niezdecydowana.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skomentuje to tylko uśmieszkiem :lol: , Xtc popłynęła nieźle i nawet nie mam zamiaru tej szopki którą odstawiła komentować, Dziękuje pozdrawiam Maxiu :) (ps. jeżeli chodzi o temat, jest zamknięty ale to nie ja ;) )

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.