Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

Rekomendowane odpowiedzi

STRIT FAJTER 1K54 ID: STEAM_0:1:126599150

Sytuacja:Byłem adminem na serwerze [PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR] w skrócie nie zachowywałem się zbyt dobrze i darłem ryja.Lecz to się stało dosyć dawno ,teraz zdążyłem od dałnieć i wyrosnąć z tego.Wiem co zrobiłem źle i licze na ostatnią szanse.

Czas zdarzenia: niestety nie znam dokładnie ok.8/9 miesięcy temu

Mapa:Nie pamiętam

Czego oczekuje?:oczekuje ostatniej szansy oraz wyrozumienia

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam cię spowrotem Rysiu dostałeś muta kilkanaście miesięcy temu z powodu wiadomego. Teraz prosisz o unmuta ja osobiście jestem za ostatnią szansą, ponieważ wierzę, że twoje zachowanie się zmieniło. Bedziesz normalny w zachowaniu to muta nie bedzie lecz gdy spowrotem zaczniesz wygłupy na serwie, połamiesz regulamin to kara wróci lecz z mocniejszą siła. Na koniec mam dla ciebie porade radzę ci przeczytać regulamin serwera awp by nie było rozczarowania co do decyzji.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Tak po pierwsze to zapytam czemu nikt się nie wypowiada oprócz Granta, nikt nie ma zdania na ten temat ? Sami w 4 H@ mamy podjąć decyzje bez Was ? Wiele osób powinno Ryśka pamiętać, wiec nie wiem w czym problem...

Ja jestem za unmutem, minął + - rok, można zobaczyć czy Rysiek się zmienił czy nie - czas pokaże.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie znam sytuacji, bo 8 miesięcy temu to nawet nie wiem czy tu grałem. Natomiast jeżeli nikt nie ma poważnych zastrzeżeń to również uważam, że po takim czasie można spokojnie dać następną szansę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Skoro twierdzisz ze się zmieniłeś dostaniesz szansę. Pamiętaj tylko aby jej nie zmarnować bo kolejnej na pewno nie dostaniesz.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.