Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • Niezmiernie przykro nam poinformować że z dniem 8 lipca 2018 (niedziela) serwery TK2 zostaną wyłączone (CSGO oraz TS3).
  • Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie i wspaniałą atmosferę.
  • Pozdrawiamy Ekipa TK2
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

145.239.85.113

connect.png
Gametracker

PanOxford

MUTE PANOXFORD

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick, steam ID PanOxford STEAM_1:0:136575900

2. Krótki opis sytuacji Grałem na serwerze wszedł fifczak i nie chcący wydaliłem powietrze ustami (bekłem beknołem nwm jak się piszę) po czym wszedł Mistyk jako że się znamy to zawsze jest tam jakieś np: rudy chuju psie (lecz oczywiście jest to dla zabawy nie żeby kogoś urazić :x ) przyznajmy zabił mnie parę razy -_- no i powiedziałem do niego "znowu psie?!" i od razu dostałem muta od fifczaka (na TYDZIEŃ (ZMIENIŁ NA 2 TYGODNIE)). Gdy go spytałem za co on mi odpowiedział "non stop bekasz (RAZ I TO NIE CHCĄCY BO AKURAT ROZMAWIAŁEM) i wyzywasz innych graczy (MISTYKA WW.) ciesz się że nie perma (FAJNIE ZACHOWANIE AHAHA)

3. Czas zdarzenia (dokładny dzień, godzinę i rundę) 16.02.18 18:33:14

4. Mapa, na której miało miejsce zdarzenie Minecraft (jakiś)

5. Screen shot, link do dema z zaistniałej sytuacji demo znajdziesz tu nie ma

6. Czego oczekujesz po interwencji... unmute i żeby chłopak miał dyscypline a nie każdemu daje muty...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Demko z mapy:http://137.74.0.202/gotv/27017/auto-20180216-192902-awp_gade_tk2.dem

Oxford dałem muta ponieważ źle się zachowywałeś wyzwiska bekanie(i to nie przypadkiem bo celowo wtedy mikrofon włączałeś) i przez całą mapkę od początku do momentu dania muta)dziwne rzeczy mówiłeś.Więc po pewnym czasię zdecydowałem się dać muta na tydzień(potem zmieniłem na 2 ale po czasie znowu wróciłem do 1 tygodnia)ale moim zdaniem przez te 27 blokad które masz i tyle szans które miałeś i ich nie wykorzystałeś to powinienieś dostać permmuta ale głos oddaje do innych adminów których proszę o obejrzenie dema(PS:beka w ok 2 minucie)i o wypowiedzenie się w całej sprawie

bo moim zdaniem tych sytuacji związanych z twoją osobą jest już na dużo i trzeba coś z tym robić.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oxfrod wszystkim jest znany z braku kultury i złego zachowania. Tak jak pisał Fifczak ciesz się że nie perm, bo naszą poprzednią rozmowę raczej pamiętasz i pamiętasz co osobiście Ci obiecywałem. Wyzwiska czy to dla żartu czy nie- nas to nie obchodzi, znasz regulamin zresztą (tak mi się wydaję). Mimo że Twój 2tyg mute byłby zbawieniem dla uszu wielu graczy, muta masz na jeden tydzień i tak pozostanie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po czym wszedł Mistyk jako że się znamy to zawsze jest tam jakieś np: rudy chuju psie

Oxford to, że się znasz z Mistykiem nie daje ci możliwości go wyzywania. Każdy wie, że on jest rudy ale słowa chuju psie ... grabisz sobie u niego i u mnie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

po czym wszedł Mistyk jako że się znamy to zawsze jest tam jakieś np: rudy chuju psie

Oxford to, że się znasz z Mistykiem nie daje ci możliwości go wyzywania. Każdy wie, że on jest rudy ale słowa chuju psie ... grabisz sobie u niego i u mnie.

CO TO TO NIE!! Rudy nie jestem panie Grancie.

A co do mute'a - hmm - Niby Oxford mnie troszku zwyzywał ale jakoś mi to szczególnie nie przeszkadzało, bo dystans do siebie mam i to duży xD a nawet się trochę pośmiałem :D. Szczególnie, że na privie też mu tam czasami dopowiem złego :D (czasem też mi się zdarzy na Voicechacie w grze, ale to wiadomo, w granicach takiej normy bym powiedział). No ale cóż, tydzień bez głosu Pan Oxford musi przetrzymać. Powodzenia! :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za to ze mam duzo mutow nalezy dac mi jeszcze okej rozumiem haaha a mam jeszcze 1 pytanie /kto dal ci admina ? Przyszedłeś na serwer nowy nikt cie nie zna zglaszasz podanie i dostajesz a ludzie ktorzy grają na tym serwerze dlugo i wszystko wiedzą nie dostają jak to możliwe??

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Za to ze mam duzo mutow nalezy dac mi jeszcze okej rozumiem haaha a mam jeszcze 1 pytanie /kto dal ci admina ? Przyszedłeś na serwer nowy nikt cie nie zna zglaszasz podanie i dostajesz a ludzie ktorzy grają na tym serwerze dlugo i wszystko wiedzą nie dostają jak to możliwe??

Na przykład kto tego admina nie dostał, a jest z nami długo? Jak masz na myśli siebie to dostałeś informację zwrotną i chyba wszyscy byli na nie, m.in. z tych samych powodów dla których teraz piszesz odwołanie.

Fifczak jest bardzo aktywny, zdążyliśmy go poznać bo się udziela i rozmawia z nami, więc nie czepiaj się jego osoby. Ja sam na zgłoszenie jednego z graczy oglądałem demka gdzie grałeś bez nadzoru adminów i nałożyłem ci mute'a. Z tego co widzę nie masz zamiaru zacząć zachowywać się normalnie i łamiesz regulamin non stop, spodziewaj się dłuższych kar za coś takiego. A może i nawet jednej - permamentnej.

Dorosły jesteś to dziwie się, że nie wiesz jak powinna wyglądać atmosfera na serwerze, gdzie ludzie przychodzą sobie pograć ze znajomymi. Nie będziemy cię karać "bo tak" - sami też jesteśmy dorośli i nie jest naszym zadaniem uprzykrzenie ci życia, ale na wyzwiska i zaczepki będziemy stosownie odpowiadać biorąc pod uwagę, że to nie jest ani pierwszy, ani drugi, ani nawet dwudziesty raz jak zachowujesz się nieodpowiednio.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie związane z tematem. Niemniej najwidoczniej zasłużył :). Mute zostaję. Tobie polecam się ogarnąć. Temat zamykam.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.