Skocz do zawartości
Terytorium K2
WAŻNE!
  • witamy na forum TK2 z silnikiem IP.Board!
  • logowanie za pomocą "starego" loginu i hasła
  • nic nie trzeba zmieniać!
  • zapraszamy na nowy serwer COD MOD!
steam2.png ekipa3.png gotv4.png sb.png vip3.png fb2.png

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

connect.pnglogo-vote-32x32.png
Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

csgo.png

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

ts3mini.png

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

connect.png
Gametracker
Prośba o kanał TS

PanOxford

Przeprosiny

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie chciałem przeprosić wszystkich...wiem że jestem już starszy lecz każdy z nas popełnia błędy...uniosłem się bezmyślnie...chciałbym zacząć wszystko od początku...Cipek pamiętasz jak to było?.. chciałbym żeby wróciły tam te czasy...nie proszę w tym poście o admina lecz chciałbym abym nim był bo wiem że przyjmując taką odpowiedzialność nie nawaliłbym...przepraszam za wszystko...prosił bym o danie szansy...obiecuję że takie wybryki jak były dotychczas się nie powtórza...proszę i przepraszam... Pozdrawiam wszystkich cieplutko <3

// przeniesiono do odpowiedniego działu - shedy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A przypomnieć Ci wczorajszą sytuacje jak brzydko mówiąc leciałeś w chuja i udawałeś że to nie Ty na multi koncie, mimo że się odzywałeś i wszystko było słychać po głosie...?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A prosisz nas o co właściwie? Bo przecież nie jesteś zbanowany.. jeszcze :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

To nie jdst moje multi konto...bylem u kumpla...a jak bym powiedział ze to ja to przecież bym dostal muta i gaga ktorego dostał moj kolega...

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
To nie jdst moje multi konto...bylem u kumpla...a jak bym powiedział ze to ja to przecież bym dostal muta i gaga ktorego dostał moj kolega...

Bo dostałeś, czy Twój kolega za Ciebie ? Aaaa nie ten gość mówił że nie zna żadnego Oxforda :D Co do przeprosin ja przyjmuje...co nie jest jednoznaczne z unmutem i ungagiem ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby było jak kiedyś musiałbyś się zachowywać jak kiedyś a nie jak totalny toxic i bezmozgowiec

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie będzie tak jak kiedyś, ponieważ kiedyś to byłeś chamski i dużo przeklinałeś, dlatego właśnie dostałeś perm muta i perm gaga, dostałeś już dużo szans i ich nie wykorzystałeś, dawać i dawać cały czas szanse to wiesz jak to się kończy :) ale pomimo to przyznałeś się i przeprosiłeś na forum więc jestem za skróceniem gaga i muta do jednego miesiąca ale jak coś odwalisz to już nie ma zmiłuj nie wiem co na to społeczność, czy za skórę bardzo mocno im nie wszedłeś żeby teraz chcieli dla ciebie unm/g, więc poczekamy na opinie innych :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli dostanę ta szansę na 1000% sie postaram :) chciałbym byc adminem bo mam do tego zalety

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie będzie tak jak kiedyś, ponieważ kiedyś to byłeś chamski i dużo przeklinałeś, dlatego właśnie dostałeś perm muta i perm gaga, dostałeś już dużo szans i ich nie wykorzystałeś, dawać i dawać cały czas szanse to wiesz jak to się kończy :) ale pomimo to przyznałeś się i przeprosiłeś na forum więc jestem za skróceniem gaga i muta do jednego miesiąca ale jak coś odwalisz to już nie ma zmiłuj nie wiem co na to społeczność, czy za skórę bardzo mocno im nie wszedłeś żeby teraz chcieli dla ciebie unm/g, więc poczekamy na opinie innych :)

W takim wypadku przy następnej "akcji" dajemy permBana bez możliwości odwołania.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Za błędy trzeba płacić, dorzuć się na serwer to pomyślimy na skróceniu gag/mute :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Trochę mnie to bawi, ale w sumie może i zmądrzałeś (oby). Jestem za pomysłem o unmute/skrócenie kary, ale kolejne wybryki będą pewnie skutkowały sporymi konsekwencjami.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Trochę mnie to bawi, ale w sumie może i zmądrzałeś (oby). Jestem za pomysłem o unmute/skrócenie kary, ale kolejne wybryki będą pewnie skutkowały sporymi konsekwencjami.

Dzięki :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

A czy Wy w ogóle widzicie, że ten post jest w nieodpowiednim dziale? (przenieście go natychmiast!) Jeśli oxford dostałeś muta to chyba wiesz, gdzie składać odwołanie? Po za tym jak już widzę twój nick... Ty już kiedyś ode mnie dostałeś OSTATNIĄ szansę z tego co pamiętam i co z nią zrobiłeś?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
A czy Wy w ogóle widzicie, że ten post jest w nieodpowiednim dziale? (przenieście go natychmiast!) Jeśli oxford dostałeś muta to chyba wiesz, gdzie składać odwołanie? Po za tym jak już widzę twój nick... Ty już kiedyś ode mnie dostałeś OSTATNIĄ szansę z tego co pamiętam i co z nią zrobiłeś?

Worqu dlaczego masz takie nastawienie do mnie :(..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Oxford jeżeli chcesz dostać szansę i odbudować zaufanie to przed Tobą długa droga. Nie dziw się nikomu, że ma do Ciebie takie nastawienie a nie inne bo swoje naskrobałeś. Postaraj się, spędzaj czas na tk2, angażuj się, a ludzie zobaczą i docenią, od tak sobie nie naprawisz błędów, a takie pisanie "głupot" na forum teraz wiele nie wniesie :( Powodzonka.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie Oxford szansa była nie wykorzystałeś ją twoja sprawa masz permanentnego muta i gaga. Od kiedy jesteś zdegradowany z roli administratora nie zrobiłeś nic pożytecznego dla serwera, a wręcz działasz szkodliwe swoim zachowaniem. Według mnie kara jest słuszna i gdyby ja miał rozpatrywać decyzję to bym ci zostawił blokadę na czas obecny, może z upływem czasu bym odstąpił od kary jeśli staniesz się normalny, pożytecznym graczem który chce rozwoju sieci tk2.

Z pozdrowieniami Grant :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nie Oxford szansa była nie wykorzystałeś ją twoja sprawa masz permanentnego muta i gaga. Od kiedy jesteś zdegradowany z roli administratora nie zrobiłeś nic pożytecznego dla serwera, a wręcz działasz szkodliwe swoim zachowaniem. Według mnie kara jest słuszna i gdyby ja miał rozpatrywać decyzję to bym ci zostawił blokadę na czas obecny, może z upływem czasu bym odstąpił od kary jeśli staniesz się normalny, pożytecznym graczem który chce rozwoju sieci tk2.

Z pozdrowieniami Grant :)

Nie zgadzam sie z toba..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadam się z moim przed mówcą. Kara jest słuszna jak dla mnie. Nie zauważyłem żadnej zmiany w zachowaniu po mucie tygodniowym od Fifczaka, Ty nie tylko nie potrafisz się zachować lecz potrafisz prowokować graczy podając się za niewinnego. Pozwolę sobie zacytować poprzednika gdyż moje zdanie jest takie same na temat kary :

Według mnie kara jest słuszna i gdyby ja miał rozpatrywać decyzję to bym ci zostawił blokadę na czas obecny, może z upływem czasu bym odstąpił od kary jeśli staniesz się normalny, pożytecznym graczem który chce rozwoju sieci tk2.

Z pozdrowieniami Skywalker

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Szczerze Oxford, jak już ci pisali, zasłużyłeś na takie potraktowanie. Ta kara którą masz jest odpowiednia. Jak myślisz jak mamy podejść do twoich "niby" przeprosiń? Jaką mamy mieć gwarancję na to że Ty się zmieniłeś? Nie mamy nic. Kolejna obietnica. Ale wiesz co, ja osobiście jestem za tym by Ci dać ostatnią szansę. Nie z tego powodu że zasługujesz czy za to że się pofatygowałeś na forum, tylko z tego powodu że chce zobaczyć jak bardzo rzeczywiście jesteś w stanie się zmienić, bo na razie, nie zmieniłeś się wcale. Ale iż jakoż kara musi być to jestem za tym by Ci ten miesiąc muta i gaga przytrzymać, konsekwencje muszą być.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.