NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

PROPOZYCJA

Śmieci, śmieci, śmieci... Kto lubi grzebać zapraszamy!

PROPOZYCJA

Postprzez PSYCHOPATA » 17 cze 2017, o 08:27

Witam pisze z propozycja zmiany, chodz jestem nowym graczem ale dość czesto gram na serwerze to chciałbym zeby administracja podjeła odpowiednie kroki do zmiany:

1. KOSA - chodzi o wyłączenie( wgranie pluginu) żeby nie można było zabijać z kosy, ale żeby można było zmieniać bron z kosy na awp tzw fast zoom, jest taki plugin ponieważ spotkałem się na innych serwerach z takim czymś ze noz jest aktywny tylko nie można z niego zabijać, fajnie by było to jest to troche irytujace jak zostaje sie sam na kilku i oni leca z kosą na Ciebie

Ps. rozmawiałem z SEMI myśle ze powinien sie podpisac pod moim postem

a Was Administracjo przemyślcie sprawe na spokojnie i poszukajcie pluginu, ponieważ duzo osob narzeka :D

POZDRAWIAM

PIERDOLNIETY PSYCHOPATA
Użytkownik

Re: PROPOZYCJA

Postprzez Alive » 17 cze 2017, o 09:24

NIGDY... NEVER...когда-либо dobra a tak na serio. Tak samo sztuką jest granie z awp tak samo sztuką jest zabiście ów delikwenta z kosy, mało tego, zabić i jeszcze tak manewrować by ów delikwent nas nie trafił. Poza tym walki kurczaków (czyli jak bedzię sytuacja 1v1) nie miałyby sensu. Tak, zabicie z kosy jest irytujące, ale takie właśnie ma być. Jestem na NIE
We're gonna move
You know you need it, I need it too
you know you need it
It's good for you.
Admin DM

Postprzez Majki » 17 cze 2017, o 10:00

Zdecydowanie nie, jeśli ktoś nie potrafi zabić z awp osoby, która biega po całej mapie z kosa, to widocznie świadczy tylko o jego doświadczeniu grze - po prostu jest słaby.
Poza tym mapy nie są jakieś małe, aby w paru sekundach gracz mógłby przebiec na drugą stronę przeciwnej drużyny.
Założyciel

Postprzez PSYCHOPATA » 17 cze 2017, o 10:15

widze ze administracja ma wyje..ane po całości :D no coż spodziewałem sie takiej wypowiedzi z waszej strony :D

no nic tak juz musi byc :D

niePOZDRAWIAM

PIERDOLNIETY PSYCHOPATA
Użytkownik

Postprzez RIVA STARR » 17 cze 2017, o 10:51

PSYCHOPATA napisał(a):widze ze administracja ma wyje..ane po całości :D no coż spodziewałem sie takiej wypowiedzi z waszej strony :D

no nic tak juz musi byc :D

niePOZDRAWIAM

PIERDOLNIETY PSYCHOPATA

Nikt nie każe ci grac u nas, masz 1000 innych serwerów lub tez mozesz załozyc swoja siec. Grajac u nas akceptujesz regulamin i zasady jakie obowiazuja na serwie i mozesz dac jakas swoja propozycje a nie rzadzic i mówic jak ma byc :)
Blacklisted

Postprzez Grant » 17 cze 2017, o 10:52

PSYCHOPATA napisał(a):widze ze administracja ma wyje..ane po całości :D no coż spodziewałem sie takiej wypowiedzi z waszej strony :D

Administracja nie "ma wyjebane po całości" na propozycje.Kosy są włączone, ponieważ nasz serwer dąży do polepszenia,zdobycia umiejętności nawet gdy przeciwnik próbuje zabić gracza z kosy.Rozumiem, że to wnerwia graczy szczególnie powyżej 40 miejsca w rankingu, ale zawsze możesz odwdzięczyć się za to, że ktoś cię zabił z noża.
Admin AWP

Postprzez PSYCHOPATA » 17 cze 2017, o 12:36

Oczywiście
Użytkownik

Postprzez WorQ » 17 cze 2017, o 17:37

Panowie trochę źle podchodzicie do sprawy... Psychopata rozumiem, że mogłeś odnieść wrażenie ze wszyscy Cie "napadli" za pomysł który dałeś, ale tak nie jest. Administracja nie ma wyjebane, po prostu pomysł był już omawiany szeroko i raczej zostawiamy tak jak jest. Riva, a Ty nie wyrzucaj od razu wszystkich z serwera, bo ludzi zbieramy na serwer, a nie wszystkim co się nie podoba niech spierdalają...
"Mając wszystko, masz tyle, na ile Cię stać... Nie mając nic, masz tyle, na ile dusza pozwala"
Obrazek
Headadmin

Postprzez PSYCHOPATA » 22 cze 2017, o 16:39

Worq po prostu zle to sformułowałem ze administracja ma wyjebane, rozumiem ze było to pewnie juz omawiane i nie było jakiegos racjonalnego rozwiazania który mogłby poprawic serwer dot. kos...
nie czytałem wypowiedzi riva bo nie nadawała sie do przeczytania :D

ps. wiec jego wypowiedzi nie były dot. tematu :D po prostu dodawanie głupich wypowiedzi na wbicie napisanych lub skomentowanych postów ;d
Użytkownik

Postprzez RIVA STARR » 22 cze 2017, o 21:25

PSYCHOPATA napisał(a):Worq po prostu zle to sformułowałem ze administracja ma wyjebane, rozumiem ze było to pewnie juz omawiane i nie było jakiegos racjonalnego rozwiazania który mogłby poprawic serwer dot. kos...
nie czytałem wypowiedzi riva bo nie nadawała sie do przeczytania :D

ps. wiec jego wypowiedzi nie były dot. tematu :D po prostu dodawanie głupich wypowiedzi na wbicie napisanych lub skomentowanych postów ;d

Nie będę siedział cicho jak jakis koles pisze że administracja ma wyjebane, zawsze mozna sie zamienić miejscami i zobaczymy wtedy czy takowy klient bedzie wstanie dogodzić takiemu psychopacie i reszcie graczy. Odebrałem to tak, ze dodaje posta jakis gracz który nie ma nawet przegranych 12 godzin u nas na serwie i chce zmiany czegos co jemu tylko przeszkadza bo nigdy nikt na to nie narzekał a potem jeszcze dopisuje ze spodziewał się takiej wypowiedzi z naszej strony...
Blacklisted

Następna strona

Powrót do Kosz