NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

PROPOZYCJA

Śmieci, śmieci, śmieci... Kto lubi grzebać zapraszamy!

PROPOZYCJA

Postprzez idk » 26 cze 2017, o 14:13

Witam przychodzę tutaj z nawet fajnym pomysłem (według mnie), a mianowicie zamiast 1v1 na kosy, to może by tak zrobić noscope 1v1?
Spotkałem się z tym na wielu wielu serverach i wydaję mi się, że bedzie to lepsze również dla osób bez vipa, bo VIP vs GRACZ na kosy, no wiadomo kto wygra, a noscope nie było by tak jednostronne. :)
Myślę, że pomysł dobry i mam nadzieję, że sie przyjmie, pozdrawiam! :)
Użytkownik

Re: PROPOZYCJA

Postprzez Semi™ » 26 cze 2017, o 16:35

oo! Bardzo dobry pomysł. Tzn według mnie niech będzie do wyboru co ma być granę wprzypadku jak zostanie dwóch graczy tylko, niektórzy preferują kosy a inni no scopy :). Więc powinniśmy zostawić możliwość wyboru
Obrazek
Headadmin

Postprzez idk » 26 cze 2017, o 18:05

kolpak napisał(a):oo! Bardzo dobry pomysł. Tzn według mnie niech będzie do wyboru co ma być granę wprzypadku jak zostanie dwóch graczy tylko, niektórzy preferują kosy a inni no scopy :). Więc powinniśmy zostawić możliwość wyboru

To z wyborem to również dobry pomysł, więc jeśli dałoby się to połączyć to było by to niesamowite :D
Użytkownik

Postprzez RIVA STARR » 26 cze 2017, o 18:30

Zajebisty pomysł ! Jestem za :)
Blacklisted

Postprzez Grant » 26 cze 2017, o 19:27

Pomysł spoko, tylko często ludzie bagują 1vs1 nonscope. Najczęściej 1vs1 jest bez kosy a ludzie poprzez komendę !knife bagują zdobywając dodatkowo kosę,daje to przewagę nad przeciwnikiem. Drugą stroną jest ustawienie gdy gracze zgodzą się na noscopy to na wielu serwerach jest teleportacja graczy blisko siebie. Wtedy najczęściej gracz respi się jeden na drugim-jeśli dodajemy zabawę w only nonscpe to ta opcja musi być wyłączona jeśli się da,tak samo w kwestii kosy.
Ale tak to jestem za.
Admin AWP

Postprzez Majki » 13 paź 2017, o 15:55

Powielam temat, zainteresowani nowym pluginem knifefight + noscope proszę o dokładne informacje, jakie opcje ma zawierać plugin, co ma robić podczas rozgrywki i jak ma się zachowywać.
Czym więcej szczegółów poznam tym lepiej i obejdzie się bez reklamacji. Nigdzie takiego pluginu nie ma, więc będziemy pierwszą siecią, gdzie będzie taka opcja dostępna dla wszystkich na serwerze.
Założyciel

Postprzez WorQ » 13 paź 2017, o 17:11

Może wrzuć tutaj listę opcji z cfg to łatwiej będzie ustawić co?
"Mając wszystko, masz tyle, na ile Cię stać... Nie mając nic, masz tyle, na ile dusza pozwala"
Obrazek
Headadmin

Postprzez shedy » 13 paź 2017, o 17:15

Ja powiem tak:

1. Najgorsze w całym tym pluginie jest to, w jaki sposób wyświetla się informacja o knifefightcie. Chodzi mi o to, że gdy zostanie 2 graczy przeciwko sobie, zwykła zmiana broni na klawiszach 3 i 1 po strzale z AWP, tak jak np. ja to robię po zabiciu kogoś przy 1v2 powoduje przypadkowe zgodzenie się na walkę na noże. Miałem już tak z 20 razy, że zgodziłem się na to mimo mojej wielkiej niechęci, bo ani na noże grać nie umiem ani w 99% przypadków nie chcę. Obawiam się tylko, że nie ma możliwości przestawienia tych klawiszy na inne z powodu języka w jakim piszę się pluginy, nie wiem nigdy się w to nie zagłębiałem, więc chyba muszę się z tym po prostu pogodzić.

2. Pomysł na noscope'y jest wg mnie świetny. Bardzo często zdarza się przy 1v1, że ktoś zapyta się czy chcą dokończyć rundę w ten sposób i większość się zgadza, ja także zaliczam się do tego grona. Jest to o niebo lepsze niż ciachanie się nożem, szczególnie przeciwko VIPowi. Plugin tylko by to ułatwił, co na duży +.

3. Możliwość wyboru też wydaje się fajnym dodatkiem. Z tym, że co w sytuacji gdy jedna osoba wybierze opcję na noże, a druga noscope? Jeżeli tak, to będzie dochodzić do sytuacji sprzecznych i nic nie zostanie wybrane, a pozostawienie tego losowości jest złym rozwiązaniem, mi by się to zdecydowanie nie spodobało, jakbym musiał grać na noże po wybraniu opcji noscope. Nie jest to takie proste, bo w 1v1 nikt się zastanawiał nie będzie długo bo trzeba strzelać co by punktów nie stracić.

Jeżeli nikt nie wpadnie na jakieś dobre rozwiązanie to mój głos padłby na wywalenie pluginu z walką na noże i po prostu wrzucenie opcji noscope.
Headadmin

Postprzez Semi™ » 13 paź 2017, o 18:29

Fakt, zdarza się że podczas zmiany broni przypadkowo zgodzę się na knify, czego też nie lubię. Gdyby dało się to zmienić byłoby super. Co do tego co wyżej pisał Shedy.. no właśnie jak to będzie rozegrane w przypadku jeżeli dojdzie do konfliktu że jeden gracz chce grać kosy a drugi noscopy?. Szczerze.. też jestem bardziej za wprowadzeniem samych ns.
Obrazek
Headadmin

Postprzez Majki » 13 paź 2017, o 21:17

Jeśli dojdzie do 1v1 i gracze dadzą inne opcje, wtedy plugin losowo automatycznie wybiera czy będą kosy lub noscope.
Założyciel

Następna strona

Powrót do Kosz