NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Propozyszyn

Śmieci, śmieci, śmieci... Kto lubi grzebać zapraszamy!

Propozyszyn

Postprzez oreomasters » 16 lip 2017, o 22:33

Siemanko nie wiem czy ktoś już to pisał ale ja napisze :P Jest sprawa rozmawiałem z kilkoma osobami i niektórzy pisali do mnie że chcieliby na awp'kach było takie coś jak "antyrush" Moim zdaniem też jest to dobra opcja iż aż ponieważ czasem ludzie rashują sobię i niektórych to mocno denerwuje. Więc jako prosiłbym dodanie takiej opcji na serwerze, bo szczerze mówiąc nie jest to zły pomysł jak dla mnie ;)
Antyrush według mnie powinien być chociaż 30-45 sekund każdej rundy i jeśli ktoś by np. bugował antyrush niech go odrazu zabija żeby chociaż trochę było uczciwie wobec innych. Bądź co bądź jest to serwer AWP a nie "rush B cyka blyet"
Swoje opinie piszcie pod spodem ;) byłbym bardzo wdzięczny jakby była taka opcja na serwerze. <3
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zawsze dawaj od siebie więcej niż ktoś od Ciebie oczekuje. ;)
Admin AWP

Re: Propozyszyn

Postprzez CPS » 16 lip 2017, o 22:42

Jestem stanowczo przeciwny wprowadzania antyrushu - osoba która na to narzeka po prostu płacze, że ją zabijają ;) Grajcie tak, zabić przed rushem, albo po prostu nie dać sie zabić :)
Obrazek
Obrazek
Headadmin

Postprzez Anakyn » 16 lip 2017, o 23:18

Jedni narzekają że raszują a drudzy że kampią :D antyrush nie jest potrzebny na serwerze zresztą mamy takie mapy jak gołębnik :D
"Wiem, że szansa na sukces jest mała, ale czy to ważne? Odpowiedzi znajdujemy tylko wtedy, kiedy nie przestajemy próbować"
Obrazek
Admin AWP

Postprzez Sokół » 17 lip 2017, o 14:16

Nie, dlaczego? Ano dlatego, że dobry awuper to taki który poradzi sobie w każdej sytuacji, a w szczególności gdy opanuje emocje w bliskim kontakcie gdy ktoś go raszuje. ściśnij poślady, miej twarde jajka i takich którzy szybko wybiegają po kontakt równie szybko wyeliminuj. Nie ma i nigdy nie będzie sprawiedliwości na tym świecie, jeden płacze że go raszują. Jeden, że kampią, zabijają z nożem, a jeszcze inni gdy padną to się dojebią, że ktoś kucał, hopsał, tańczył, srał, oglądał, machał i wszystko inne.

Poza tym, walka w zwarciu i na bliski kontakt jest dużo ciekawsza, dynamiczniejsza i w dużej mierze, liczą się umiejętności. Dlatego małe/średnie mapy są przeze mnie lubiane - musi się coś dziać. Wyobraź sobie mapę na daleki dystans i ludzi siedzących i czekających jak ci myśliwi na zwierzynę która się wyłania z lasu.
Szydzisz czy się wstydzisz?
Obrazek

The Only Easy Day Was Yesterday
Użytkownik

Postprzez oreomasters » 17 lip 2017, o 16:16

No spoko rozumiem każde ma inne spotrzeżenie ;) , w takim razie proszę o zamknięcie tematu :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zawsze dawaj od siebie więcej niż ktoś od Ciebie oczekuje. ;)
Admin AWP

Powrót do Kosz