NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

(Małe) trzy zmiany na DM'ie

Śmieci, śmieci, śmieci... Kto lubi grzebać zapraszamy!

(Małe) trzy zmiany na DM'ie

Postprzez Alive » 8 paź 2017, o 11:01

Jeżeli młodość obfituje w pomysły to och Cthulhu, niech ten okres trwa wiecznie, ale do rzeczy. Tak sobie gram i gram i wpadłem na pewien pomysł, przy okazji to mini poprawiki a nie wielkie zmiany, więc się na mnie nie denerwujcie.

1.Dodanie Traina i Nuke'a - Tak po całodobowej grze, dopiero teraz zorientowałem się że nie ma Traina i Nukea, a są to jednak dwie mapy czynnej służby, i (o ile one są sprawne, to się zobaczy) żeby wypełnić cały cykl map, trzeba dodać te dwie mapy czynnej służby.

2.Równe drużyny, czyli czemu ułożenie 10t 8ct jest kijowe - To raczej czysto kosmetyczna zmiana, nie coś co ma zwiększać lepszość i zajebistość naszego serwera, ale ma być czysto ładną formą. A poza tym tu też chodzi o skórki postaci, ze lepiej jak jest ich tyle samo a nie 10tt i np. 3ct.

3. Zmiana środkowego tagu - Tak, dalej nie pamiętam jak się to nazywa, sorki. Tak wpadłem na pomysł by sobie to odświeżyć, bo czemu nie? Jak miałoby to wyglądać? :

TK2.PL DeathMatch

Jak by się dało to jeszcze TK2.PL pogrubić.
Dziękuje za przeczytanie, piszcie co o tym sądzicie, ciau <3
We're gonna move
You know you need it, I need it too
you know you need it
It's good for you.
Admin DM

Re: (Małe) trzy zmiany na DM'ie

Postprzez Majki » 8 paź 2017, o 21:58

Alive napisał(a):Jeżeli młodość obfituje w pomysły to och Cthulhu, niech ten okres trwa wiecznie, ale do rzeczy. Tak sobie gram i gram i wpadłem na pewien pomysł, przy okazji to mini poprawiki a nie wielkie zmiany, więc się na mnie nie denerwujcie.

1.Dodanie Traina i Nuke'a - Tak po całodobowej grze, dopiero teraz zorientowałem się że nie ma Traina i Nukea, a są to jednak dwie mapy czynnej służby, i (o ile one są sprawne, to się zobaczy) żeby wypełnić cały cykl map, trzeba dodać te dwie mapy czynnej służby.

2.Równe drużyny, czyli czemu ułożenie 10t 8ct jest kijowe - To raczej czysto kosmetyczna zmiana, nie coś co ma zwiększać lepszość i zajebistość naszego serwera, ale ma być czysto ładną formą. A poza tym tu też chodzi o skórki postaci, ze lepiej jak jest ich tyle samo a nie 10tt i np. 3ct.

3. Zmiana środkowego tagu - Tak, dalej nie pamiętam jak się to nazywa, sorki. Tak wpadłem na pomysł by sobie to odświeżyć, bo czemu nie? Jak miałoby to wyglądać? :

TK2.PL DeathMatch

Jak by się dało to jeszcze TK2.PL pogrubić.
Dziękuje za przeczytanie, piszcie co o tym sądzicie, ciau <3

1. Wrzuciłem na razie tylko mapę de_nuke na przetestowanie, czy nie ma problemów z respawnami.
2. Wyłączyłem plugin teamchange unlimited, w zamian dodałem cvar mp_autoteambalance 0.
3. Dodałem kod html na pogrubienie TerytoriumK2.PL
Założyciel

Powrót do Kosz