NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Propozycje pluginów

Propozycje pluginów

Postprzez WorQ » 1 wrz 2016, o 19:29

W tym temacie możecie wrzucać propozycje Pluginów, które chcielibyście zobaczyć na serwerze

Zanim dodacie plugin do tematu, zwróćcie uwagę na kilka rzeczy
1. Czy plugin nie posiada bugów

Dodając plugin do propozycji podaj nam:
1. Nazwę pluginu.
2. Link do pobrania.
3. Krótki opis jego działania.
4. Uzasadnienie, dlaczego miał by być dodany na serwer.

Rozpatrujemy tylko propozycje napisane wedle wzoru.
"Mając wszystko, masz tyle, na ile Cię stać... Nie mając nic, masz tyle, na ile dusza pozwala"
Obrazek
Headadmin

Re: Propozycje pluginów

Postprzez Sokół » 14 lis 2017, o 01:01

Szybki wieczorny post.
Co za plugin? BS Limiter czemu ma służyć? Blokowaniu jednego bsa przy niższej niż określona ilość graczy po stronie CT. Z tego co zauważyłem (znam sie na mechanice a nie na linijkach kodów pluginach i tak dalej..) to raz bombsite A jest zablokowany a raz bombsite B - według mnie bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w zależności od informacji (czytelna i widoczna wiadomość wyświetlana nad hudem - czas i miejsce wyświetlania można oczywiście edytować w kodzie) który bs jest dostępny rozgrywka zmienia się na bardziej dynamiczną i jest możliwość pogrania i potrenowania zarówno na A jak i B.

Dziwi mnie, że jeszcze tego u nas nie ma, i wkur..za jednocześnie. Dlaczego? Ano dlatego, że gdy jest mniej niż 5cioro CTków, każdorazowo trzeba spamować i przypominać, że "gramy jeden sajd" a mimo to i tak nie każdy to przyjmuje do wiadomości i robi co chce...

Link do strony jako ściąga i możliwość pobrania:
https://amxx.pl/topic/16956-bs-limiter/

Dzięki dobranoc.
Szydzisz czy się wstydzisz?
Obrazek

The Only Easy Day Was Yesterday
Użytkownik

Postprzez Tomo » 14 lis 2017, o 11:44

Pomysł bardzo fajny, jeżeli działa tak jak piszesz. Jest jednak jedno ale. W przypadku mniejszej liczby osób nie działa auto team balance. Gdy teamy są mocno nierówne wtedy konieczność gry na jeden bs mija się z celem.
Obrazek

Obrazek
Użytkownik

Postprzez Majki » 14 lis 2017, o 17:09

Sokół napisał(a):Szybki wieczorny post.
Co za plugin? BS Limiter czemu ma służyć? Blokowaniu jednego bsa przy niższej niż określona ilość graczy po stronie CT. Z tego co zauważyłem (znam sie na mechanice a nie na linijkach kodów pluginach i tak dalej..) to raz bombsite A jest zablokowany a raz bombsite B - według mnie bardzo dobre rozwiązanie, gdyż w zależności od informacji (czytelna i widoczna wiadomość wyświetlana nad hudem - czas i miejsce wyświetlania można oczywiście edytować w kodzie) który bs jest dostępny rozgrywka zmienia się na bardziej dynamiczną i jest możliwość pogrania i potrenowania zarówno na A jak i B.

Dziwi mnie, że jeszcze tego u nas nie ma, i wkur..za jednocześnie. Dlaczego? Ano dlatego, że gdy jest mniej niż 5cioro CTków, każdorazowo trzeba spamować i przypominać, że "gramy jeden sajd" a mimo to i tak nie każdy to przyjmuje do wiadomości i robi co chce...

Link do strony jako ściąga i możliwość pobrania:
https://amxx.pl/topic/16956-bs-limiter/

Dzięki dobranoc.

BS Limiter, który podałeś jest na AMX Mod X (wersja Counter Strike 1.6).
Ta wtyczka była kiedyś na FFA, która nie przyniosła efektów, a instalować dodatkowy zbędny plugin na serwer i obciążać maszynę jest moim zdaniem bez sensu.
Dziękuje również, dobranoc.
Założyciel

Postprzez Sokół » 16 lis 2017, o 15:16

Majki napisał(a):BS Limiter, który podałeś jest na AMX Mod X (wersja Counter Strike 1.6).
Ta wtyczka była kiedyś na FFA, która nie przyniosła efektów, a instalować dodatkowy zbędny plugin na serwer i obciążać maszynę jest moim zdaniem bez sensu.
Dziękuje również, dobranoc.

Jak już wspominałem, znam się na mechanice nie na komputerach, pluginach wierszach i tak dalej..
Jeśli to co podałem, jest do CS:1.6, wystarczy poszukać BS Limiter CS:GO - istnieje wersja do csgo (jak już wspomniałeś był u nas). Grałem gdzieś na serwerze gdzie było coś takiego i według mnie jest to bardzo dobre rozwiązanie.

Dlaczego wtyczka nie przyniosła efektów? Mógłbyś rozwinąć? Zamysłem jest wyłączenie jednego bsa gdy graczy jest mniej niż określona ilość zatem co, z wgranym działającym pluginem można było grać na dwa bsy? Czy jak, bo nie rozumiem w jaki inny sposób może być to nieefektywne.
Jakie obciążenia wynikają z dogrania kolejnego pluginu? Jest gdzieś ogólnodostępna lista to co jest wgrane na serwer?

PS. Bardzo wcześnie chodzisz spać :D

Tomo napisał(a):Pomysł bardzo fajny, jeżeli działa tak jak piszesz. Jest jednak jedno ale. W przypadku mniejszej liczby osób nie działa auto team balance. Gdy teamy są mocno nierówne wtedy konieczność gry na jeden bs mija się z celem.

Gdy teamy są nierówne i przeważa jedna dominująca drużyna tak czy inaczej będzie dominować - zawsze jest ktoś lepszy. Tym bym się nie przejmował.
Jeśli drużyna dominująca gra po tt - jeden pies jaki bs przyjdzie im atakować, jeśli będą po ct - jeden pies co przyjdzie im bronić bo i tak się wybronią (mowa tu o drużynie wyraźnie dominującej rozgrywkę)
Szydzisz czy się wstydzisz?
Obrazek

The Only Easy Day Was Yesterday
Użytkownik

Postprzez Tomo » 16 lis 2017, o 16:33

Sokół napisał(a):Gdy teamy są nierówne i przeważa jedna dominująca drużyna tak czy inaczej będzie dominować - zawsze jest ktoś lepszy. Tym bym się nie przejmował.
Jeśli drużyna dominująca gra po tt - jeden pies jaki bs przyjdzie im atakować, jeśli będą po ct - jeden pies co przyjdzie im bronić bo i tak się wybronią (mowa tu o drużynie wyraźnie dominującej rozgrywkę)
Wydaje mi się, że trzeba się tym przejmować. Gdyby przy małej liczbie osób też działał auto team balance, to problemu by nie było. Oczywiście, to nie zarzut do twojego pomysłu, ale dodatek, który również powinien usprawnić grę przy małej liczbie osób.
Obrazek

Obrazek
Użytkownik

Powrót do Propozycje