NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Pernamenty ban dla jakiegos gracza za mnie?

Pernamenty ban dla jakiegos gracza za mnie?

Postprzez SeBaK » 7 sty 2018, o 19:39

Chciał bym napisać odwołanie za jakiegoś chłopaka którego nawet nie znam tak naprawdę zagrałem z nim 2 mm.
Chłopak o nicku w grze Huyaman czy jakoś tak napisał do mnie wczoraj że administratorowie kazali mu się odezwaę pisał ze nie ma mikra i dostał perma za multi konto i uzywanie wspomagaczy .
Prawdopodobnie wszyscy adminowie myślą ze to ja bo nie wchodze na swoim koncie na serwer . chłopak mniał mnie mojego kuzyna froxa w znajomych i podajże cps (Cipka)
Froxu polecił temu chłopakowi żeby se pograł tam na serwerze i za to ze tam gra od paru dni a ja nie to nie oznacza ze to ja
jeszcze raz to nie ja tylko chłopak o imieniu Dawid więcej o nim nie wiem.
proszę o zdjęcie kary dla niego :x :x
Obrazek
Użytkownik

Re: Pernamenty ban dla jakiegos gracza za mnie?

Postprzez Deasily » 7 sty 2018, o 20:02

też mam na imię Dawid
Admin D2/MIR

Postprzez Semi™ » 7 sty 2018, o 20:03

Zastosuj się do wzoru. Czas 12h
Obrazek
Headadmin

Postprzez Grant » 7 sty 2018, o 20:14

Sebak ty,ja i inni wiedza, że to ty byłeś. Fajna historie ułożyłeś; jeśli był to "dawid" to niech on napisze odwołanie jeśli mu zależy gra na naszych serwerach. Powód bana sam napisałeś i proszę cie kiedy twój kolega zrobi podanie o unbana napisał wszystkie informacje,okoliczności itd.
Admin AWP

Postprzez SeBaK » 7 sty 2018, o 22:05

TO MA BYĆ NIBY HISTORIA WYMYŚLONA?
JA SIĘ NIE BĘDĘ NA TEN TEMAT UDZIELAĆ TO NIE MNIE ZABNOWALI TYLKO GO BĘDZIE CHCIAŁ TO NIECH NAPISZE
WIDZĘ ZAUFANIE NA TYM SERWIE SZYBKO SIĘ TRACI :(
Obrazek
Użytkownik

Postprzez Alive » 7 sty 2018, o 22:13

Czekaj Czekaj Czekaj. Napisałeś odwołanie (jeszcze kurwa bez trzymania się schematu) za jakiegoś gościa. Teraz piszesz że masz to w dupie i że jak będzie chciał to on sam se napisze. NO KURWA MAĆ, TO OD POCZĄTKU TEGO KURWA NIE MOGŁEŚ JEMU POWIEDZIEĆ!!! Jprdl historia sflaczałym chujem śmierdzi, ale jebać to. W takim razie ludzie, na chuj my tu dyskutujemy?! Niech ktoś zamknie ten temat bo raz nie według wzoru a dwa to jest kurwa bez sensu.
We're gonna move
You know you need it, I need it too
you know you need it
It's good for you.
Admin DM

Postprzez ✪ kubuś13 » 7 sty 2018, o 22:31

Dobra, po pierwsze wyłącz ten caps lock jak masz zamiar się wypowiadać. Po drugie odwołanie niech napisze ten "jegomość" i już według wzoru. Idąc dalej, nie pogrążaj się już Sebak bo ta historia się w ogóle nie trzyma. Co do tego Twojego zaufania, o którym wspomniałeś, to już chyba wystarczająco zaufała Ci administracja dając Ci admina, a Ty wyskakujesz już z kolejnym vaciem. Nie pierdol, że jest to powiązanie kont czy brat coś odpalił, bo takie bajki może i w przedszkolu przejdą, ale raczej wątpie aby był tu ktoś tak głupi aby uwierzyć w tę historie. Szczerze, to tak mnie teraz zdenerwowałeś jak mało kto, dlatego lepiej napisz do tego swojego "kolegi" aby się wypowiedział. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie.
Obrazek
Multiadmin

Postprzez Semi™ » 7 sty 2018, o 23:00

Temat zamykam bo robi się tu syf!!!.

Po pierwsze SebaK, odwołania piszemy wedle schematu!. Po drugie jakim prawem piszesz odwołanie za kogoś?!. Jeżeli to faktycznie on dostał bana, to on ma obowiązek pisać odwołanie nie Ty!. Po za tym, historia brzmi jak wyssana z palca, ciężko się przyznać że weszło się na innym koncie?. O zaufaniu to ty lepiej nie wspominaj.. przemyśl wpierw co ostatnio odpierdalasz. Na ilu jeszcze kontach dostaniesz vaca?. Zaczyna mnie to powoli irytować. Skończyłem.
Obrazek
Headadmin

Powrót do Bany/Muty/Gagi