NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Pozostało do IEM oraz zlotu TK2 w Katowicach!

Ikusia CS GO AWP

Re: Ikusia CS GO AWP

Postprzez Grant » 7 lut 2018, o 11:50

Część administratorów nie jest aktywna więc mowa do innych administratorów grająca raz na jakiś czas, że jest zbyt dużo adminów nic nie daje bo sami nie wiedzą jak jest.Fajnie, że się dołączacie do rozmowy ale zobaczcie w ekipie kto jest i kogo widzicie na serwie. Kwestia sm myślę, że nauczy się obsługi. Sporo adminów nie miało doświadczenia lecz pokonało trudności po przyjęciu.
Ostatnio edytowano 8 lut 2018, o 11:32 przez Grant, łącznie edytowano 1 raz
Admin AWP

Postprzez RIVA STARR » 7 lut 2018, o 14:44

Grant napisał(a):Część administratorów nie jest aktywna więc mowa dp innych administratorów grająca raz na jakiś czas, że jest zbyt dużo adminów nic nie daje bo sami nie wiedzą jak jest.Fajnie, że się dołączacie do rozmowy ale zobaczcie w ekipie kto jest i kogo widzicie na serwie. Kwestia sm myślę, że nauczy się obsługi. Sporo adminów nie miało doświadczenia lecz pokonało trudności po przyjęciu.

Dużo było też adminów którzy dostali posadę, pograli miesiąc i ślad o nich zaginą lub też sami zrezygnowali :)
Blacklisted

Postprzez marchewkazachetka » 7 lut 2018, o 16:48

Jestem jak najbardziej za okresem próbnym, przyda nam się kolejny pierwiastek żeński w zespole ;)
Zgadzam się z Wami, że sporo adminów nie wykazuje aktywności. Sam osobiście nie mam już tyle czasu aby przesiadywać na którymkolwiek z serwerów a nawet forum... i nie powiem że to wina MAKSIA, który notorycznie zaprasza mnie na PUBG'a XD .... żarcik :D <3 :-****
...wracając do tematu... uważam, że przyda nam się ktoś kto ma czas i chęci przesiadywać/pilnować porządku przynajmniej na jednym z serwerów.... Osobiście nie miałem i nie mam żadnych negatywnych wspomnień z założycielką tematu ;)
Komendy administracyjne raczej są do nauczenia w ciągu 5minut a więc zbytnio bym na to nie naciskał... skoro Ailive ogarnia komendy administracyjne to już chyba każdy da rade :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: serio serio :D :D

Edit Maxio: Tak się tłumacz :) :) :) Ja tylko pytam czy zagrasz? ale no jak ze mną byś nie zagrał ? XD :D ;)
ObrazekObrazek
Multiadmin

Postprzez oreomasters » 7 lut 2018, o 16:58

Jestem dumny z Ikusi że w końcu złożyła podanie ;)
Co do wymagań można lekko przymknąć oko na ten wiek bo nie raz rozmawiałem i wiem że Ikusia jest w porządku. Moim zdaniem powinniśmy dać jej szanse ;) Jestem za okresem próbnym :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Zawsze dawaj od siebie więcej niż ktoś od Ciebie oczekuje. ;)
Admin D2/MIR

Postprzez Lores » 7 lut 2018, o 21:01

Jestem na tak. Ikusia tak jak ja nie ma 16 lat, a jak niektórzy wiedzą dostałem admina. ;)
Po drugie ma dość dużo czasu spędzonego na serwerze.
Osobiście jestem za okresem próbnym.
Admin AWP

Postprzez FIFCZAK_ » 7 lut 2018, o 22:38

Moim zdaniem zasługuje na okres próbny.Jest miła i fajnie się z nią rozmawia na wszelkie tematy i nie pamiętam abym miał z nią jakieś problemy a historię o Vacu słyszałem i wierzę ikusi że jej tłumaczenia są prawdziwe :D :) ;)
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D FIFCZAK_
Admin AWP

Postprzez Semi™ » 13 lut 2018, o 22:21

Skoro nikt więcej nie ma nic do dodania to kolej na mnie. Aktywność administratorów jest różna. Uważam również że przyda się adminka, którą większość serwera lubi, rozpoznaję oraz taka, która jest aktywna. Wiem, że niektórzy uważają że owa osoba się nie nadaje, jest niepotrzebna, nie spełnia wymagań, tak więc po to jest okres próbny aby sprawdzić jak dana osoba sobie radzi w roli admina, a moim skromnym zdaniem Ikusia się nada do tego. Wiek rok to nie tak dużo, po za tym mamy kilku młodszych adminów, którzy świetnie sobie radzą w tej roli. Kończąc podanie akceptuję na okres próbny 2tygodni.. Ikusia odezwij się do mnie na PW na steamie.
Obrazek
Headadmin

Poprzednia strona

Powrót do Admin AWP