NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Kilka przydatnych aliasków od XTC.

Piszcie o problemach związanych z grą lub komputerem.

Kilka przydatnych aliasków od XTC.

Postprzez xtc » 11 sty 2018, o 07:04

Witam, witam! Myślę, że jakąś tam wiedzę mam na temat CS GO i wiele osób się mnie pyta o aliasy, bindy... Jednakże zaprezentuje to raczej tylko tutaj :)

Aliasy:

Zaprzestanie przeładowania\Szybkie QQ (Przydatne podczas grania z awp lub stopowania reloadu podczas starcia)

alias +stopreload "lastinv"
alias -stopreload "lastinv"
bind "v" "+stopreload"

Crouch Jump (Wyższy podskok, wiadomo można to wyskillować poprzez DUCK+JUMP w odpowiednim momencie jednakże jest to bardzo pomocne w momencie skakania z okna na gale na mirage, macie pewność, że nie zaryjecie w górę okna głową)

alias +ajump "+jump; +duck"
alias -ajump "-jump; -duck"
bind "mwheeldown" "+ajump"

Score Net Graph (Net graph pokazuje różne informacje typu FPS, Tick, Loss, Choke, aktualny Ping. Podczas gry może dekoncentrować przeskakiwanie liczb dlatego mam to na tabulatorze wraz z tabelą wyników)

alias "+sb" "+showscores; net1; net_graph 1"
alias "-sb" "-showscores; net0; net_graph 0"
bind "tab" "+sb"

Szybki plant (Nie zmienia za wiele, to tak samo jakbyście wzięli jak najszybciej pakę i ją od razu podłożyli)
alias "+fp" "slot5; +attack"
alias "-fp" "-attack"
bind "c" "+fp"

Co do samych aliasów polecam do autoexeca dopisać końcówkę

clear
exec aliases.cfg
Kobieta

Re: Kilka przydatnych aliasków od XTC.

Postprzez Grant » 11 sty 2018, o 09:35

Oooo + dla ciebie za ten post moze ty masz pomysl jak zrobic binda na q by zmienialo na ostatnia bron np.mam w rekach awp a ostatnia bronia byla kosa i by tak kosa była w lewej rece. Wiem, ze mozna zrobic binda pod przycisk z kosa (domyslnie 3) z lewa reka lecz mnie jeszcze interesuje ten bind. Wiem, ze to moze byc ciezkie bo jezeli zmieniamy pomiedzy kalachem a glockiem to bedzie jedna bron po lewej stronie. Najlepiej jak bys mi pomogl jak zrobic gdy zawsze wyciagne kose to byla po lewej stronie obojetnie jakim sposobem q czy 3.
Admin AWP

Postprzez xtc » 11 sty 2018, o 19:25

Grant napisał(a):Oooo + dla ciebie za ten post moze ty masz pomysl jak zrobic binda na q by zmienialo na ostatnia bron np.mam w rekach awp a ostatnia bronia byla kosa i by tak kosa była w lewej rece. Wiem, ze mozna zrobic binda pod przycisk z kosa (domyslnie 3) z lewa reka lecz mnie jeszcze interesuje ten bind. Wiem, ze to moze byc ciezkie bo jezeli zmieniamy pomiedzy kalachem a glockiem to bedzie jedna bron po lewej stronie. Najlepiej jak bys mi pomogl jak zrobic gdy zawsze wyciagne kose to byla po lewej stronie obojetnie jakim sposobem q czy 3.

Z tym faktycznie jest troszkę roboty ale do zrobienia, stwórz sobie osobny cfg, podpisz go kosa i dodaj te komendy:

alias eq_slot1 "slot1; set_slot1; cl_righthand 1"
alias eq_slot2 "slot2; set_slot2; cl_righthand 1"
alias eq_slot3 "slot3; set_slot3; cl_righthand 0"
alias eq_slot5 "slot5; set_slot5; cl_righthand 1"
alias eq_slot6 "slot6; set_slot6; cl_righthand 1"
alias eq_slot7 "slot7; set_slot7; cl_righthand 1"
alias eq_slot8 "slot8; set_slot8; cl_righthand 1"
alias eq_slot9 "slot9; set_slot9; cl_righthand 1"
alias eq_slot10 "slot10; set_slot10; cl_righthand 1

alias qs_slot1 "alias eq_invnext eq_slot2; alias eq_invprev eq_slot10; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot1; alias set_slot1 ; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot2 "alias eq_invnext eq_slot3; alias eq_invprev eq_slot1; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot2; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 ; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot3 "alias eq_invnext eq_slot5; alias eq_invprev eq_slot2; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot3; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 ; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot5 "alias eq_invnext eq_slot6; alias eq_invprev eq_slot3; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot5; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 ; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot6 "alias eq_invnext eq_slot7; alias eq_invprev eq_slot5; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot6; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 ; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot7 "alias eq_invnext eq_slot8; alias eq_invprev eq_slot6; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot7; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 ; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot8 "alias eq_invnext eq_slot9; alias eq_invprev eq_slot7; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot8; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 ; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot9 "alias eq_invnext eq_slot10; alias eq_invprev eq_slot8; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot9; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 ; alias set_slot10 qs_slot10"
alias qs_slot10 "alias eq_invnext eq_slot1; alias eq_invprev eq_slot9; set_lastinv; alias set_lastinv alias eq_lastinv eq_slot10; alias set_slot1 qs_slot1; alias set_slot2 qs_slot2; alias set_slot3 qs_slot3; alias set_slot5 qs_slot5; alias set_slot6 qs_slot6; alias set_slot7 qs_slot7; alias set_slot8 qs_slot8; alias set_slot9 qs_slot9; alias set_slot10 "

qs_slot2
eq_slot3

//bind 1 slot1 //primary
//bind 2 slot2 //secondary
//bind 3 slot3 //melee
//bind 5 slot5 //bomb
//bind 4 slot6 //HE grenade
//bind mouse4 slot7 //flash
//bind mouse5 slot8 //smoke
//bind x slot9 //decoy
//bind c slot10 //molotov/incendiary
//bind q lastinv //quickswitch
//bind [key] invnext //select next weapon

Następnie w autoexec dopisz końcówkę exec kosa, i działa :D
Kobieta

Postprzez Grant » 13 sty 2018, o 12:16

WOW Dziękuje Bardzo <3
Admin AWP

Postprzez xtc » 13 sty 2018, o 14:27

Aliasek na mutowanie voice chatu oraz odmutowanie (przydatne podczas clutchy, bądź na jakiś ligach, na tsie sie daje info a w gierce się rozmawia :D)

bind "klawisz" "mute0"
alias "mute1" "voice_enable 0;say_team Muted;alias mute0 mute2"
alias "mute2" "voice_enable 1;say_team Unmuted;alias mute0 mute1"
alias "mute0" "mute1"
Kobieta

Postprzez RIVA STARR » 13 sty 2018, o 14:29

Na serwerach ffa spoko ale 2 scrypty ktore podałas sa zakazane w liganch ESEA, Faceit , ESL wiec nie polacam graczaą którzy graja w tych ligach wpisywac ich do autoexec jesli nikt nie chce otrzymac tam bana :)
Blacklisted

Postprzez xtc » 13 sty 2018, o 14:49

Nie wiem skąd takie info przyjacielu skoro Pago także używa aliasów powyżej a mimo wszystko PPL jest dalej grany. (info potwierdzone)

Edit

Także gram różne ligi tego typu i nigdy nie dostałam bana since 2015.
Kobieta

Postprzez RIVA STARR » 13 sty 2018, o 15:40

Bo Pago gra swojego FPL i tam bana nie dostanie. Nie umiesz czytać ze zrozumieniem, chodzi mi o granie w wyzszych ligach / turniejach a nie wbijanie lvl na faceit. Więc nie martw się bana pewnie nie dostaniesz bo nikt nie reportuje za granie na skryptach w badziewnychy ligach :)
Blacklisted

Powrót do Porady Techniczne