NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

[lady xtc][DM]

[lady xtc][DM]

Postprzez xtc » 13 sty 2018, o 14:44

Nick z gry: lady xtc

Imię: Nela, Martyna

Czy masz mikrofon, i czy go używasz: Oczywiście, że tak.

Steam_ID: STEAM_0:0:100830444

Ile godzin tygodniowo jesteś w stanie poświęcić grze na serwerze: Około 10 minimum.

Czy masz doświadczenie w adminowaniu: Tak jest, byłam nawet dwa razy opiekunką.

Twoja znajomość panelu adminowskiego (1-6): 5

Dlaczego chcesz zostać adminem na K2: Jestem oazą spokoju, zawszę służę pomocą, potrafię pogodzić dwóch samców alfa ociekających testosteronem w kłótni o to kto lepiej strzela w grze komputerowej. Mam także sokole oko co do cheatów poprzez doświadczenie jakie za sobą posiadam. Jestem osobą która potrafi stawiać na swoim i nigdy nie da wejść sobie na głowę.

Link do profilu Banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:100830444

Link to profilu steam: http://steamcommunity.com/id/xtccc/

Kontakt: Steam
Kobieta

Re: [lady xtc][DM]

Postprzez Alive » 13 sty 2018, o 15:11

Admini na DM są potrzebni, nawet pomimo tego że prawie nic tam się nie dzieje. Miałem okazje ciebie jedynie poznać formalnie, bo jedynie co pisałaś np. czego słuchasz, i jaką osobą (może) jesteś, rozmawiać (i to nie długo) miałem okazje niedawno. Osobiście myślałem że na 1v1 będziesz chciała admina przygarnąć bo tam cię częściej widzę i na pewno tam jest co chwilę rewolucja którą trzeba obalić, nie mnie to jednak decydować kto co chce i gdzie. Jedynie co mnie martwi to twój czas spędzony na DM'ie. Minimalny czas to 30h a patrząc po gameme jest to niecała godzina (http://terytoriumk2.gameme.com/playerinfo/186403). To jest chyba jedyna rzecz do której rzeczywiście mogę się przypierdzielić, i raczej błahostka a niżeli problem. Jestem na tak, ale za okresem próbnym dla ciebie, by móc cie poznać bardziej i zobaczyć jak będziesz dawała sobie radę.
We're gonna move
You know you need it, I need it too
you know you need it
It's good for you.
Admin DM

Postprzez ♔ Beliver » 13 sty 2018, o 15:37

Jestem na TAK, Nelcia jest bardo miła i sympatyczna 8-) 8-) opanowana daje sobie radę z każdym nawet teraz gdy jeszcze nie jest adminem. Ogólnie jestem za przyznaniem Ci uprawnień na "DM" i "1 vs 1" bo to twoje ulubione serwery :D przyda się nam bo ma dobre oko do tego co się dzieje w każdej chwili jednocześnie (chat/gra).

Podsumowując jak najbardziej na TAK

Poczekajmy na więcej osób, jak każdy się wypowie to resztę razem omówimy :mrgreen:

PS: co do godzin to tylko formalność :P wiem, że mało ale wiem, że nie będzie tu na chwilę.
Nie graj by wygrać, graj by stać się lepszym
Obrazek
Obrazek
Użytkownik

Postprzez RIVA STARR » 13 sty 2018, o 15:53

44 minuty i niecałe 5 godzin przegrane na serwie to zdecydowanie za mało. Polecam trochę pograć więcej i wtedy sie odezwać bo nie ukrywam ze juz kilka razy przejechalismy się na ludziach ktorzy byli za krótko z nami a chyba nie chcemy po raz kolejny takich sytłacji. Narazie jestem na nie.
Blacklisted

Postprzez Anakyn » 13 sty 2018, o 16:07

Alive napisał(a): Osobiście myślałem że na 1v1 będziesz chciała admina przygarnąć bo tam cię częściej widzę i na pewno tam jest co chwilę rewolucja którą trzeba obalić

hahah dokładnie popieram tego myśliciela wyżej :lol:
_____________________________________________________________________________________________________________________________________
Przechodząc do sedna sprawy i tematu postu ja Anakin jestem jak najbardziej na tak jednak jest jedno ale, a brzmi ono 30h :roll: sądzę że Riva ma rację i trzymajmy się tego. Już nie raz słyszeliśmy od graczy "ale jemu daliście uprawnienia a nie miał tyle".I tylko z tego względu wymagał bym tych 30h poza tym nie ma do czego się przyczepić <3 :D
"Wiem, że szansa na sukces jest mała, ale czy to ważne? Odpowiedzi znajdujemy tylko wtedy, kiedy nie przestajemy próbować"
Obrazek
Admin AWP

Postprzez CPS » 13 sty 2018, o 16:26

RIVA STARR napisał(a):44 minuty i niecałe 5 godzin przegrane na serwie to zdecydowanie za mało. Polecam trochę pograć więcej i wtedy sie odezwać bo nie ukrywam ze juz kilka razy przejechalismy się na ludziach ktorzy byli za krótko z nami a chyba nie chcemy po raz kolejny takich sytłacji. Narazie jestem na nie.

Póki co jestem w 100% za słowami Rivy, dobij godziny i pomyślimy :D
Obrazek
Obrazek
Headadmin

Postprzez shedy » 13 sty 2018, o 17:06

Koleżanki niestety nie znam, ale jeżeli faktycznie jesteś tak spokojna, pomocna i ogarnięta w CSie jak piszesz, a co poniekąd potwierdził chociażby jeden z Head Adminów to osobiście jestem za okresem próbnym, pomimo, że nie są spełnione wszystkie warunki rekrutacji na admina. Co jak co, ale na DMie brakuje adminów i prawie zawsze jak tam wchodzę kilka osób nie potrafi się zachować i tworzy negatywną atmosferę. Pokazałaś, że jesteś pomocna chociażby w założonym temacie o aliasach. Nawet jakby były one zwyczajnie kopiowane z neta, to zawsze jest to jakaś forma zaangażowania i chęć niesienia pomocy innym graczom.
Headadmin

Postprzez Grant » 13 sty 2018, o 17:56

Ja jestem za, wiem, że ma tylko 5godz. 44min. lecz widać jej chcęć pomocy. Zgadzam się z Alive i Beliverem potrzeba adminów na serwie 1vs1 tam co chwile coś się dzieje a na dm jest w miare spokój. Jestem za dodanie uprawnień na serwie 1vs1.
Admin AWP

Postprzez Alive » 13 sty 2018, o 18:31

Grant, oferta jest na DMa xd, ale spoko, jeżeli headadmini wyjdą z propozycją o daniem jeszcze admina tobie na 1v1, będę w 100% za
We're gonna move
You know you need it, I need it too
you know you need it
It's good for you.
Admin DM

Postprzez Semi™ » 13 sty 2018, o 19:03

Widzę że nasza społeczność Cię polubiła i dobrze. Widzę że się starasz, pomagasz, próbujesz ogarnąć innych na serwerze jak jest taka potrzeba. Jednak niestety póki co jestem na nie. Przykro mi, ale dobij trochę więcej godzin u nas, niech pozna Cię większe grono administracji i graczy, i wtedy będę na tak.
Obrazek
Headadmin

Następna strona

Powrót do Admin DM