NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [D2/MIR/CACHE][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

Pozostało do IEM oraz zlotu TK2 w Katowicach!

[BAN] Lady XTC

Re: [BAN] Lady XTC

Postprzez M!styK » 2 lut 2018, o 13:58

Tak jak Shedy napisał, ciężko jest wychwycić podczas gry. Ale grając z nią dało radę zauważyć, że miała niesamowite wyczucie, w jakim miejscu znajdował się przeciwnik. No i jeszcze te idealne tajmingi... Nie zdarzało się to zawsze, ale było to nadwyraz dużo bardziej zauważalne niż u innych graczy.
Admin D2/MIR

Postprzez xtc » 2 lut 2018, o 15:50

Za ograniczenie mi wolności słowa które nie łamie w żaden sposób regulaminu cofam wypowiedź.
Kobieta

Postprzez shedy » 2 lut 2018, o 16:08

Pisz sobie pisz w takim razie co chcesz o kim chcesz. Twoje zdanie po tym co pokazałaś liczy się tyle co gówno na chodniku, z obrzydzeniem się spogląda i zastanawia kto takie coś stworzył :D

Nie pozdrawiam, do nie zobaczenia.

EDIT: To ja tu w poście szanuje twoją prywatność nie cytując konwersacji, które znam a ty wklejasz rozmowę prywatną z kimś o czymś kompletnie nie związanym i ci nie pasuje XD. Szkoda, że brzydzę się tobą za bardzo żeby coś jeszcze dopisać :D
Multiadmin

Postprzez Semi™ » 2 lut 2018, o 16:12

shedy napisał(a):Pisz sobie pisz w takim razie co chcesz o kim chcesz. Twoje zdanie po tym co pokazałaś liczy się tyle co gówno na chodniku, z obrzydzeniem się spogląda i zastanawia kto takie coś stworzył :D

Nie pozdrawiam, do nie zobaczenia.

EDIT: To ja tu w poście szanuje twoją prywatność nie cytując konwersacji, które znam a ty wklejasz rozmowę prywatną z kimś o czymś kompletnie nie związanym i ci nie pasuje XD. Szkoda, że brzydzę się tobą za bardzo żeby coś jeszcze dopisać :D

Shedy mimo wszystko proszę o kulturę tutaj. Rozumiem obrzydzenie, jednak mimo wszystko wstrzymuj się troszkę.

Widać wywiązała się tutaj niezbyt ciekawa rozmowa. Skoro XTC nie ma nic na własną obronę temat zamykam aby uniknąć niepotrzebnych spin. Ban zostaje
Obrazek
Headadmin

Postprzez Majki » 2 lut 2018, o 16:13

xtc napisał(a):OFICJALNE OŚWIADCZENIE NELCI.
Dzień dobry :D Na WH się zdarzyło to i tamto, ale Triggerbota mi zarzucać to już nie ładnie. Co mogę powiedzieć, grając od 2k7 w tą grę Ona mi się totalnie nudzi, postanowiłam sobie to odnowić jakoś, poczułam tą świeżość. Zbytnio się z tym nie kryłam więc nie wiem po co do analizy były aż trzy osoby, perfekcyjny timing pozwalał mi na najdokładniejszy CP jakikolwiek kto sobie może to wymarzyć. Teraz powiem coś do ludzi z wczuty, którzy mają osiągnięcia zapisane tylko i wyłącznie w postaci Global Elity. Panowie, CS GO się skończył i jeżeli myślicie, że POWAŻNE traktowanie gry komputerowej da wam jakikolwiek respect czy coś, jesteście w wielkim błędzie.
Riva- Profesjonalny antycheat, doświadczenie posiadający tylko z DEMOUI i spowalniania demka, pomijam to, że jeszcze dwie osoby latają odpalone na serwerze, które są z wami naprawdę blisko :)
Majki- Doświadczenie zerowe co do sprawdzania haxów, wychwycił triggera z AWP którego nie było. Wyjątkowo chamski człowiek.

Co do odpału WH dostałam od członka ekipy TK2. Poznałam wiele miłych osób i z nimi będę utrzymywać kontakt, dowidzenia.

Wyciąganie rozmów po "pijaku" mija się bardzo z tematem, na który odpowiadasz, po za tym nie możesz oceniać jaki jestem, bo nie znasz mnie z życia prywatnego, więc zarzuty do mnie są akurat zbędne. Traktujemy grę "fair" bez haxów, gramy 4FUN i prowadzimy tą sieć dla siebie również z czystej przyjemności. Jeśli uważasz, że CS:GO się skończył, to po co te wszystkie Twoje kłamstwa z rozmów prywatnych na steam np. "mam kontrakt!!!". Sama podchodziłaś "poważnie" do tej gry, grając na haxach, jesteś niezdecydowana.
Założyciel

Postprzez D'n'M! » 2 lut 2018, o 20:32

Skomentuje to tylko uśmieszkiem :lol: , Xtc popłynęła nieźle i nawet nie mam zamiaru tej szopki którą odstawiła komentować, Dziękuje pozdrawiam Maxiu :) (ps. jeżeli chodzi o temat, jest zamknięty ale to nie ja ;) )
Headadmin

Poprzednia strona

Powrót do Bany/Muty/Gagi