NASZE SERWERY:

[PL] TerytoriumK2.PL [FFA][128TR]

137.74.0.202:27015

GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [COD MOD][128TR]

137.74.0.202:27016

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [AWP][128TR]

137.74.0.202:27017

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [DM][128TR]

137.74.0.202:27018

Gametracker
GameMe

[PL] TerytoriumK2.PL [1v1][128TR]

137.74.0.202:27019

Gametracker
1v1 Stats

[PL] TerytoriumK2.PL [TS3]

ts3.terytoriumk2.pl

Gametracker
Prośba o kanał TS

POST INFORMACYJNY / PORADNIK

POST INFORMACYJNY / PORADNIK

Postprzez shedy » 29 mar 2018, o 22:53

Serwer COD MOD

Adres IP: 137.74.0.202:27016

Lista klas + opisy i statystyki <--- Kliknij żeby sprawdzić!

Lista map <--- Kliknij żeby sprawdzić!

Dział z propozycjami <--- Kliknij żeby przejść do działu!

Jak zbindować korzystanie z umiejętności klasy i korzystanie z przedmiotów?

Korzystanie z umiejętności klasy (!useclass): Wklejamy w konsolę | bind [klawisz] "say !useclass" | Zmieniamy [klawisz] na klawisz, pod którym chcemy mieć ten bind np. "v". Nie zapominamy o cudzysłowach " "! Przykład (ja tak korzystam) | bind t "say !useclass" | Uwaga: mój bind pod "t" uniemożliwia korzystanie z graffiti! (ja nigdy nie używam, więc mi to nie przeszkadza)

Korzystanie z przedmiotu (!useitem): Wklejamy w konsolę | bind [klawisz] "say !useitem" | Zmieniamy [klawisz] na klawisz, pod którym chcemy mieć ten bind np. "c". Nie zapominamy o cudzysłowach " "! Przykład (ja tak korzystam) | bind mouse3 "say !useclass" | Uwaga: mój bind pod "mouse3" to kliknięcie scrolla na myszce. Jeżeli coś już tam macie to wasz bind się skasuje po wklejeniu tego do konsoli!

Uwaga: nie każda klasa posiada aktywną umiejętność i nie każdego przedmiotu da się użyć. Jeżeli komendy wam nie działają, to najpierw upewnijcie się, że dana klasa/przedmiot posiada aktywną umiejętność!

Czy mogę zostać administratorem serwera COD MOD?

1. Sprawdź regulamin: TUTAJ
2. Sprawdź wymagania na administratora: TUTAJ
3. Złóż podanie zgodnie ze wzorem: TUTAJ

4. Czekaj na odpowiedź!

Gdzie mogę zgłosić się z problemem/skargą/propozycją/zauważeniem cheatera itp. itd.?

Wszelkie sprawy nie wymagające natychmiastowej reakcji ze strony administracji powinny pojawiać się na forum w odpowiednim dziale odpowiedniego serwera.

W przypadku nagłej, ważnej sprawy możesz zgłosić się do któregoś z administratorów, listę których znajdziesz: TUTAJ

Komendy

Uwaga: Podczas gry można wpisać !pomoc na czacie, komenda przeniesie nas na tę stronę.

!menu, !codmenu, !autobuy - otwiera menu CodMod.
!klasa, !class - wybór klasy.
!klasy, !classinfo - lista klas, po wybraniu klasy wyświetla opis klasy i informacje o niej.
!item, !perk - wyświetla informacje o przedmiocie, który aktualnie posiadamy.
!items, !perks, !perki - lista przedmiotów, po wybraniu przedmiotu wyświetla jego opis.
!wyrzuc - wyrzuca aktualnie posiadany przedmiot.
!sklep, !codsklep - otwiera sklep z przedmiotami.
!wymien, !wymiana, !zamien, !zamiana - wymienia przedmiot z innym graczem (wybranym z listy). W przypadku gdy wybrany gracz nie posiada żadnego przedmiotu - oddaje mu nasz przedmiot.
!daj, !oddaj, !podaruj - oddaje nasz aktualnie posiadany przedmiot innemu graczowi (wybranemu z listy.
!useclass - użycie zdolności klasy. Przykład co robi komenda: grając klasą Demolitions pierwsze użycie wyrzuci ładunek wybuchowy na ziemię, a drugie go odpali powodując wybuch.
!useitem, !useperk - użycie aktualnie posiadane przedmiotu. Przykład co robi komenda: używa apteczki, jeżeli ową posiadamy przywracając jakąś część życia.
!staty, !statystyki - dodawanie statystyk.
!reset - resetuje przydzielone statystyki pozwalając na ich ponowne dodanie.
Headadmin

Powrót do Informacje i aktualności